Elisa blogi

“Hommikumantlis lõikava tuule käes auto alla jääda …” Priit Loog räägib oma uuest ettevõtmisest

Priit Loog mängib sarjas "Papsid" tegelast, kelle elu muutub, kui tema ukse taha ilmub väike prillidega poiss, kes on väidetavalt tema poeg. (c) Foto: Marek Metslaid
Priit Loog mängib sarjas "Papsid" tegelast, kelle elu muutub, kui tema ukse taha ilmub väike prillidega poiss, kes on väidetavalt tema poeg.Foto: Marek Metslaid

Endla teatris 16. hooaega tähistav armastatud näitleja Priit Loog puges eestlaste südametesse meisterliku Andrese rolliga 2019. aasta mängufilmis “Tõde ja õigus”. 2018. aastal tunnustati teda Ants Lauteri nimelise auhinnaga. Alates veebruarist näeb Loogi teleekraanil peaosalisena uues humoorikas draamasarjas “Papsid”.

Priit räägib lähemalt puhkehetkedest oma kiires elus, karastavast võttepäevast ning koostööst väikese, kuid andeka lavapartneriga.  

Töise, kuid põnevaid projekte täis aasta lõpus Priit Loog endale uusaastalubadusi ei andnud, kuid sellegipoolest võttis ta hetke aega, et mõelda olnule ja ka sellele, mis edasi tuleb.

“Tihti lihtsalt molutan, käin looduses, aeg-ajalt teen ka veidi sporti ja vahel hulgun kaameraga ringi,” jagab Loog oma puhkehetki hektilise aasta alguse valguses. Hetkel saab näitlejat näha Endla teatris lausa kuues lavastuses, seega huvilistel on valikuvõimalusi jalaga segada.

Karastav võttepäev

Veebruaris esilinastuv Kanal 2 ja Elisa ühisprojekt “Papsid” jutustab loo neljast erinevast, kuid sarnaste kohustustega keskealisest mehest, kes seisavad ootamatult silmitsi lapsevanemaks olemise proovikiviga.

Seejuures tuleb säilitada ka tasakaal suhtluses elukaaslaste ning iseendaga. Priit Loog mängib sarjas üht peategelast Aleksit, kelle pealtnäha “vaba ja vallalise” eluviis saab äkilise lõpu, kui tema ukse taha ilmub väike prillidega poiss, kes väidab, et on tema poeg. 

Eduka lahutusadvokaadi Aleksi roll pakkus Loogile pikki intensiivseid võttepäevi. Loog vaatab tagasi ühele karastavale kogemusele sarja filmimisel: “Meenub üks varajase algusega võttepäev Tallinna südalinnas, õhutemperatuur oli vist umbes miinus 10 kraadi ja puhus lõikav külm tuul ning minu stseeni sisu oli hommikumantlis auto alla jääda. Kõigepealt proovid ja siis duublid … Oli värskendav!”

Võtetel oli õhkkond hea

Kui välja arvata ekstreemsed katsumused, oli õhkkond näitleja sõnul võtetel vaba, mõnus ja sõbralik.

“Koostöö kolleegidega on suurepärane ja õpetlik, eriti mis puudutab mu väikest lavapartnerit Marut, kes oma lõppematu energiaga pikkadel võttepäevadel teeb mulle pika puuga ära,” jutustab Loog muhedalt möödunud võtteperioodist.

Komöödiasugemetega draamasari “Papsid” jõuab vaatajateni veebruaris. Sarjas löövad kaasa nimekad kodumaised näitlejad Alo Kõrve, Märt Pius, Tiit Sukk, Evelin Võigemast jpt. Seriaali režissöör on Anna Stepanova ja stsenaariumi on eesti keelde kohandanud Ott Sepp.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.