Elisa blogi

Kaks filmi ja üks seriaal, mida sel nädalal kindlasti vaadata tasub

Elisa Filmimaailm, Seriaalimaailm ja Videolaenutus täienevad pidevalt uute filmide ning seriaalidega. Soovitame selleks nädalaks parimaid palasid, et lumised talveõhtud mööduksid hea meelelahutuse seltsis.

Punane varblane

Põnevust toob sellesse nädalasse Jennifer Lawrence filmis „Punane varblane“, kus Oscari-võitja kehastab ohtlikku vene spiooni. Pingeid kruvib veel kõrgemale varblase kokkupuude CIA agendiga, kellega tutvudes läheb olukord eriti keeruliseks.

7 võõrast El Royale’is

Märulit ja ootamatusi leiab sellel nädalal Elisa Videolaenutusest filmis „7 võõrast El Royale’is“. Seitse võõrast, kellest igaühel on riidekapis rohkesti luukeresid ja valgustkartvaid saladusi kohtuvad päevinäinud ja tumeda möödanikuga “El Royale’i” hotellis. Öö jooksul tuleb välja kõikide tegelaste tegelik pale pärast mida hakkab kõik minema allamäge. Retrohõngulise Ameerika toovad teieni Hollywoodi parimad näitlejad Jeff Bridges, Cynthia Erivo, Dakota Johnson ja Chris Hemsworth.

Lõks

Kaasahaaravas kodumaises seriaalis hakkavad jõhkraid kuritegusid uurima peadetektiiv Maria ja Alex. Nende moodustatud uurimisrühm on küll natuke veider, aga väga tõhus. Osadesse on valitud uued näod, kelle seas Ingrid Margus ja teatrilavadelt ning Elisa reklaamifdest tuntud Pääru Oja. Sarja leiad Elisa Seriaalimaailmast

Märksõnad: , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.