Elisa blogi

Kas Huubi hitte näevad ainult Elisa TV- ja internetiteenuse tellijad?

Foto: Kuvatõmmis.

Mitte kõigi elu pole nagu seebiooper ja seepärast pole ka ime, et Huubi vaatajad otsivad oma ellu põnevust ja nalja lisaks. Oktoobrikuise vaaatajate edetabeli esikolmiku moodustasid eestimaised seriaalid Reetur, Kättemaksukontor ja Alo. Kuidas siis sellega on, kas Huubi valikule pääsevad ligi vaid Elisa interneti- ja teleteenuse tellijad?

Elisa voogedastusteenuse Huubi vaatamiseks ei pea varem Elisa klient olema. “Sul võib kodus olla ka näiteks Telia internet. Kui soovid siiski Huubi vaadata, on see väga lihtne – ühendad Elisa uue digiboksi või Android TV operatsioonisüsteemil töötava teleri puhul tõmbad sinna Elisa äpi ja saadki Huubi vaadata,” selgitab Elisa sisuhankejuht Toomas Ili. Tuleb lihtsalt Elisa äpist või kodulehelt tellida endale Elisa Huub ja sukelduda meelelahutusmaailma.

Tema sõnutsi kehtib sama süsteem ka nutiseadmete kohta, kuhu saab Elisa Elamuse äpi tõmmata ja läbi selle Huubi vaadata. Ja kui ei soovi äppi telefoni tõmmata, saab Huubi edukalt ka läbi brauseri vaadata veebilehel, küll tuleks end siis enne Elisa iseteeninduses sisse logida.

Huubi vaataja eelistab kodumaist

Vahet pole, kas tellid Elisalt ka TV- ja internetiteenust või ainult Huubi, valik on kõigile ühesugune. Huubi vahendusel on kõigil võimalik vaadata enam kui kahtsadat filmi ja seriaali, lisaks Elisa originaalsarjadele, ka tasemel välismaised seriaale ning Hollywoodi kassahitte.

Oktoobrikuus olid Huubis Reeturi 2. hooaja, Kättemaksukontori ja Alo 2. hooaja kõrval kõige vaadatumad eestimaised seriaalid Padjaklubi, Kratt, ENSV, Pilvede all ja Papad mammad. Esikümnesse jõudsid ka Tõnis Niinemetsa püstijalakomöödia The Kid ning joonisfilm Sipsik.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.