Elisa blogi

„Kättemaksukontor“, „Kuulid“ ja film, mida sel nädalal kindlasti vaatama peaksid

Toomas Aria naisi piinava mungana seriaalis "Kättemaksukontor"

Elisa Seriaalimaailm ja Videolaenutus täienevad pidevalt uute filmide ning seriaalidega. Soovitame selleks nädalaks parimaid palasid, et lühikese veebruarikuu viimane nädal mööduks hea meelelahutuse seltsis.

Kättemaksukontori uus hooaeg nüüd ettevaadatav!

Me tegime seda jälle – ainult Elisa Seriaali valiku klientidel on juba täna võimalik ära vaadata Kättemaksukontori 21. hooaja neli esimest osa! Selle nädala alguses lisandub neile veel kaks ahjusooja episoodi. Sarja avaosa jõuab TV3-e eetrisse märtsis, siis kui sinul on pool hooaega juba ette vaadatud!

Imelised 2

Oscarile nomineeritud kauaoodatud koguperehiti teine osa nüüd Elisa videolaenutuses! Helen saab ülesandeks taastada superkangelaste hea maine, aga Bob peab samal ajal sooritama kangelastegusid kodurindel koos Mimoosi, Välgu ja väikese Jussikesega, kelle supervõimed alles hakkavad avalduma. Nende elud paisatakse tasakaalust välja, kui välja ilmub uus kurikael, kelle geniaalne ja ohtlik plaan seab nad kõik ohtu. Kuid perekond Parr ei kavatsegi selle väljakutse eest peitu pugeda, sest on neile ju abiks ka nende hea semu Külmar.

Bullets / Kuulid

Kevadhooaja esimene Elisa originaalsari, terve hooaeg kohe vaadatav! Põnevussarjas Bullets mängib peaosas “Troonide mängu” täht Sibel Kekilli. Peale ebaõnnestunud narkooperatsiooni sulandub salajastele ülesannetele spetsialiseerunud kriminaaluurija Mari Saari turvapaika taotleva terroristi lähikonda. Missioon viib Saari üha sügavamale valede võrgustikku, kus kõik on teisiti kui esmalt tundub. Uurimise edenedes seab Saari ennast üha rohkem ohtu,  samal ajal kui põhjanaabrite pealinn Helsingi on suuremas ohus kui eales varem!

Elisa Elamuse videolaenutusest leiad ka rohkelt sel aastal Oscarile nomineeritud filme nagu „Täht on sündinud“, „Bohemian Rhapsody“, „Suudad eales mulle andestada“ ja „Blackkklansman“. Kui sinu lemmikfilm kuldmehikest koju ei viinud, siis vähemalt saad seda ühe laenutusega kasvõi 48h järjest uuesti vaadata.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.