Elisa blogi

Kingiabi: 3 kinki inimesele, kes armastab filme vaadata

Filmide vaatamine on omaette sõltuvus ning kui neid saab vaadata veel suurelt ekraanilt koos suurepärase heliga, ei tahagi koduse teleri ette tagasi minna.

Paraku pole aga kinosaalid ööpäevaringselt avatud ning seetõttu oleme välja tulnud kolme seadmega, mille kinkimisel saab sõber või pereliige ise oma kino püsti panna.

Teler

Kõik algab siiski pildist, sest heliefektid ise ei suuda kogu filmi sisu edastada. Kuigi teleri näol on tegu suure investeeringuga, teenib see oma omanikku aastaid ning loob meeldiva vaatamiskogemuse just siis, kui ise soovid.

LG 55″ OLED UHD teler on seade, mis muudab visuaalsed meistriteosed veelgi paremaks, sest mustad toonid on päriselt sügavad, kõik toonid kontrastsed ning kuvatav pilt on detailne ja tõetruu. Selle LG mudeli puhul on kindel, et kõik filmi visuaalid kuvatakse sellisena, nagu need tegijate poolt loodud olid.

Ribakõlar

Lisaks suurele ekraanile on kinode üheks põhiliseks eeliseks veel võimas heli. Kuigi täpselt samaväärset heli ei suuda ükski kodune kõlar välja võluda, astub ribakõlar siiski suure sammu selle poole.

Erinevate kanalite arvuga ribakõlareid on palju, kuid näiteks 3.1-kanaliline LG 3.1 SOUNDBAR SN7Y süsteem suudab juba laia helivälja luua. Selle heli tuleb nii vasakust, paremast kui ka keskmisest kõlarist ning bass eraldiseisvast basskõlarist, seega filmi vaadates oled ilmtingimata puhtast helist ümbritsetud.

Telefon

Mõnikord tekib vajadus vaatamise järele ka kodustest tingimustest väljaspool ja sellepärast oleks hea, kui taskus leiduv telefon suudaks pakkuda teleriga võrdväärset vaatamiselamust.

Samsung Galaxy Z Fold2 on nagu kaasaskantav kinoekraan, mis esmapilgul tavalise telefoni mulje jätab, kuid lahti tehes 7,6-tolliseks muutub. Selle 120 Hz värskendussagedus tagab pildi sujuvuse ja värvid on eredad isegi päikesevalguse käes, et ükski keskkond takistuseks ei oleks.

Ostes kingid Elisast, osaled automaatselt 3500 eurose kingikoti loosis.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.