Elisa blogi

Kodumaise spioonipõneviku „O2“ tähelend jätkub Elisa Huubis

Möödunud sügisel linastunud ajalooline spioonipõnevik „O2“ on alates 4. veebruarist eksklusiivselt vaadatav Elisa Huub voogedastusteenuses.

„Meil on väga hea meel, et vaatamata keerulistele aegadele meelitas „O2“ kinodesse üle Eesti arvestatava koguse filmisõpru. Kuna paljudel jäi film eelnimetatud põhjusel siiski nägemata, on suur rõõm nüüd teatada, et filmi teekond jätkub Elisa Huubi vahendusel“, sõnas filmi produtsent Esko Rips.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili lausus, et möödunud aasta ühe edukaima kodumaise filmi eksklusiivne lisandumine Elisa Huubi on vali stardipauk algavale aastale. „Lisaks mitmetele originaalsarjadele rõõmustame Elisa Huubi kliente nüüdsest ka kodumaiste tippfilmidega.

Suurteos „O2“ on esimene kodumaine film paljudest, mis sel aastal otse kinolinalt Huubi jõuab.“ Kevadhooajal lisanduvad veel Peeter Simmi „Vee peal“, Rasmus Merivoo „Kratt“ ja René Vilbre „Eesti matus“.

Spioonipõneviku „O2“ tegevus viib vaataja Molotovi-Ribbentropi pakti aegsesse Eestisse – aastasse 1939. Eesti Sõjaväeluure kapten naaseb kodumaale, et uurida oma ametivenna salapärast surma. Jälgi ajades joonistub aga üha selgemalt välja Punaarmee Eesti okupeerimise plaan, milles on oma osa mängida Nõukogude sõjaväeluurel.

Filmis löövad kaasa Priit Võigemast, Elmo Nüganen, Doris Tislar, Rein Oja, Indrek Ojari ja Tambet Tuisk. Film kogus kinodes möödunud aastal alates oktoobrist rekordilised 75 000 vaatajat ning oli üks vaadatuimaid kodumaiseid filme.

Vaata ka filmi treilerit SIIT!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.