Elisa blogi

Kolm auhinnatud Elisa originaalsarja: mida sel nädalavahetusel kindlasti vaadata?

Eile tutvustas Elisa Coca Cola Plazas toimunud pressiüritusel oma teleteenuse tulevikuplaane, mille kandvaks osaks on eksklusiivse sisu pakkumine. Koostöös ERR-ga jõuab augustis klientideni uus kuueosaline dokumentaalsari „Üle noatera“.

Sama suur uudis on see, et juba praegu on Seriaalimaailmasse lisandunud kolm auhinnatud Elisa originaalsarja, mille hooaja kõik osad saad nädalavahetusel koledate ilmade kiuste ära vaadata. Lisaks soovitame videolaenutuse uut sisu katastrooffilmide sõpradele ning aegumatut filmiklassikat Filmimaailmast.

Ivalo

Alates 2.maist näitame Elisa Seriaalimaailmas esimest korda maailmas laineid löönud kahte uut sarja, mis on Elisa rahvusvaheline omatoodang ning mis telekavadesse ei jõua! Niisiis ongi ainuke võimalus neid vaadata just meie Seriaalimaailmast! Esimene neist on “Ivalo”, mis on seni Elisa kõige menukam seriaal ning meil nähtav korraga kõik 10 osa. Tegevus toimub Soomes Lapimaal, kus noor naispolitseinik (Eesti seriaalihuvilistele tuttav Soome sarjast “Pulss”) Nina Kautsalo teeb kohutava avastuse ühest tundras asuva maja keldrist. Leid toob kohale Saksa viiruseid uuriva teadlase Thomas Lorenzi ning järsku leiavad Nina ja Thomas ennast väga ebatavalise kriminaaluurimise keskelt.

Kõik patud

Teiseks sarjaks on “Kõik patud”, millel samuti terve esimene hooaeg oma kuue osaga meil korraga nähtav. Tegevus toimub taas Soomes, kus

noor kriminaaluurija Lauri saadetakse oma kunagisse kodukanti, kus kahe mehe mõrv raputab konservatiivset väikeküla. Paariliseks saab ta

elunautleva Sanna. Uurija on sunnitud vastu astuma keerulisele tõele tema enda mineviku kohta kodus ja samal ajal jahtima mõrtsukat Põhja-Soome maapiirkonnas.

Lõks 2.hooaeg

Kui TV3 kanalil sai sellel nädalal näha seriaali “Lõks” 2. hooaja esimest osa, siis Elisa Seriaalimaailmas saad ette ära vaadata lisaks esimesele osale veel ka järgmised neli osa ehk kokku on meil vaadatavad uue hooaja viis esimest osa! Ei pea ootama, millal viis nädalat mööda läheb, et teada saada, mis ühes sinu lemmikseriaalis toimumas on – võta teleris lahti Elisa Seriaalimaailm ja vaata kohe!

Järgmised osad lisanduvad samuti juba lähinädalatel ning loomulikult on samas vaadatav täies mahus ka sarja 1.hooaeg! Tegu on kodumaise põneva ja musta huumoriga vürtsitatud sarjaga politsei mõrvarühmast. Sarja peategelased on noor mõrvarühma juht Maria (Ingrid Margus) ja arvutinohikust Alex (Pääru Oja), kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid.

Kursk

Elisa videolaenutusest saab vaadata tõsielulist katastroofifilmi nimega “Kursk”. Filmi aluseks on unustamatu lugu Venemaa tuumaallveelaevast Kursk, mis uppus 2000.aasta augustis Barentsi mere põhjas. 23 madrust võitlesid töötamast lakanud allveelaevas oma elu eest, samas kui nende perekonnad võitlesid meeleheitlikult bürokraatlike takistuste ja võimatute šanssidega, et saada vastuseid ning neid päästa.

Tagasi tulevikku

Elisa Filmimaailmas leidub palju põnevat igale maitsele. Seekordne valik osutus kolm ühes filmile – midagi klassika austajatele, komöödia- ja ka ulmefännidele. Selleks on aegumatu 1980-ndate klassikaga “Tagasi tulevikku”! Lugu teismelisest noormehest (Michael J. Fox) 1985.aastal, kes istub ajas reisiva DeLoreani rooli, mille on leiutanud noormehe hullumeelne teadlasest sober.

Ta satub kogemata ajas tagasi 1950-ndatesse. Probleem tekib aga siis, kui ta tahtmatult rikub ära oma vanemate esmakohtumise ning ta enda ema armub temasse. Noormees peab puntra lahendama, vastasel juhul ei sünni ta kunagi! Ja isegi, kui kõik õnnestub, peab ta kuidagi leidma tee “tagasi tulevikku”. Head nautimist!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.