Elisa blogi

Kolm kodumaist meelelahutussarja, mida saad kohe Elisa Elamusest vaadata

"Tujurikkuja" oli ühe korraliku aastavahetuse hädavajalik kaaslane.Foto: kuvatõmmis

Elisa Huub pakub lisaks filmidele vaatamiseks ka seriaale. Välismaiste hittsarjade kõrvalt leiab Elisa Huubist ka suure valiku populaarseid kodumaised komöödiasarju.

Foto: www.tv3.ee

“Kaks kanget Jaapanis”

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda seiklesid viimati Jaapanis, kus tutvusid selle maa tavade ja põnevate paikadega. Otse loomulikult näitavad nad oma tegemisi-toimetamisi läbi huumoriprisma. Kohalikke kombeid ja ühiskonna iseärasusi aitab telenägudel mõista endine käsipallur ja pikalt Jaapanis elanud Riho-Bruno Bramanis.

Eesti populaarseim reisisaade jõudis esimest korda eetrisse 2009. aastal, kui kaks kanget külastasid Lõuna-Ameerikat. Pärast seda on reisisellid käinud tutvumas Venemaaga, Indiaga, Ameerika Ühendriikidega ning Kesk- ja Kagu-Aasiaga.

Foto: etv.err.ee

“Tujurikkuja”

Legendaarne sketšisaade, kus nalja teevad Ott Sepp ja Märt Avandi. 2008. aastast kuni 2015. aastani aastavahetusprogrammi kuulunud klassikaline komöödiasaade teeb nalja kõige ja kõigi üle.

Näitlejad võtavad sõna erinevatel ühiskondlikel teemadel ning paljud nende naljad on igapäevasesse kõnepruuki jõudnud. “Tujurikkuja” sketšisari pälvis 2012. aastal ka Kultuuriveduri auhinna.

Foto: etv.err.ee

“Lahutus Eesti moodi”

Seriaal keskendub üle 20 aasta koos elanud abielupaarile, kelle armastus on tuhmumas ning kes ajapikku on lahku kasvanud. Vähemalt nii arvab paari naispool, keda kehastab Liina Vahtrik.

Lahutusplaan ei kipu aga plaanipäraselt kulgema ning lihtsast protsessist kujuneb nalja ja naeru täis sekelduste jada. Meespeaosas on Jan Uuspõld.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.