Elisa blogi

Kolm väärt sarja, mida jõuluajal vaadata tasub

Jõulufilmide valik on meeletu, kuid ühele spetsiifilisele pühale suunatud sarja on palju raskem leida. Selle asemel, et seda lõputult otsima jääda, võiks valida lihtsalt mõne läbivalt positiivse sõnumiga sarja, mis oma siiruse ja puhtsüdamlikkusega hea tunde looks.

Queer Eye

Queer Eye on tõsielusaade viiest homoseksuaalsest mehest, kes igas episoodis ühele täiesti tavalisele mehele totaalse muutumise korraldavad. Selle käigus ei minda ainult garderoobi ja juuste kallale, vaid vaadatakse üle ka kodusisustus, toitumisharjumused ning üldine eluviis, et edasine elu hästi läheks. Abisaanute emotsioonid kanduvad üle ka vaatajale ning nende tänulikkus võib nii mõnelegi pisara silma tuua.

Grace and Frankie

Grace ja Frankie pole kunagi hästi läbi saanud, kuid saades teada, et nende abikaasad on juba aastakümneid romantiliselt seotud olnud ja kavatsevad omavahel abielluda, muutub nendevaheline suhe täielikult. Naised peavad koos elades üle saama ootamatutest raskustest ja seisma silmitsi ebakindlate tulevikuplaanidega, kuid just seeläbi suudavad nad luua uskumatult tugeva sideme. Naeru- ja pisaraterohke draama hõlmab endas nii ilu, siirust kui ka veetlust – kõike maagilisest, mis jõuluajale omane on.

Gilmore Girls

Gilmore’i tüdrukud on sari üksikemast Lorelai Gilmore’ist ning tema tütrest Rory’s, kes on rohkem sõbrannad kui ema ja tütar. Hooaegade vältel näeb nende igapäevaelu ja toimetusi, mille hulgas ilmnevad nii peredünaamikat puudutavad küsimused kui ka mõlema osapoole suhteprobleemid. Ema ja tütre vaheline suhe ei ole kunagi emotsioonitu ning lisaks mõtlemapanevatele sündmustele võib antud sari panna vaatajat samastuma tegelaste teatud eluetappidega ja võib-olla saada isegi sellest abi.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.