Elisa blogi

Kolm verdtarretavat õudusfilmi, mis panevad hirmust värisema

Enam pole palju aega jäänud augustis peetavale Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmifestivalini (HÖFF) ning seepärast on hea juba varakult hakata end soojendama. Selle jaoks on parim koht muidugi Elisa videolaenutus, kus lisaks siintoodud valikule leiab veel mitmeid kõhedust tekitavaid filme igale maitsele.

“Sinu päevad on loetud”

Anne Wintersi kehastatud medõde otsustab uudishimust ja naljaviluks alla laadida rakenduse, mis näitab kui kaua sellele inimesel veel elada on jäänud.

Halva üllatusena avastab Anne, et rakendus annab talle aega elada veel kõigest kolm päeva. NEnde kolme päeva jooksul tuleb noorel naisel anda endast kõik, et rakenduse ennustus täide ei läheks. 

“Mamps”

Kui alaealised noored soovivad peo panemiseks leida täiskasvanu, kes neile alkoholi ostaks, satuvad nad erakliku Sue Anni peale. Naine pakub noortele lisaks ka võimalust oma pidu tema keldris pidada, kuid selle jaoks on tal neli reeglit – keegi peab olema kaine, vanduda ei tohi, ülakorrusele minek on keelatud ning teda ennast tuleb kutsuda mampsiks. 

Esmapilgul sõbraliku Sue Anni külalislahkus muutub aga õige pea luupainajaks ning noored peavad hakkama hoopis võitlema oma elu eest.

“Puhkemaja”

Kaks paari otsustavad rentida maalilise asukohaga puhkekodu, kuid idülliline nädalalõpp muutub õige pea nende halvimaks unenäoks.

Selgub, et maja omanik jälgib külalisi igal sammul ning majast lahkumine osutub keerulisemaks kui võiks arvata. Nelja sõbra omavahelised suhted ning elud on ohus, kui paljastuvad hästi hoitud saladused.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.