Elisa blogi

Kui sul muud parajasti teha pole, siis need telefonimängud on just õiged

Mida teha, kui parajasti pole midagi vaja teha? Sellisel juhul on oma aega võimalik sisustada mõne kiire meelelahutusliku mänguga. Need ei võta palju aega ning ei nõua liialt keskendumist, samuti on neid igal hetkel võimalik jätkata.

I’m Ping Pong King (Android/iOS)

See on lihtne lauatennise mäng, kus tuleb mõõtu võtta 16 erineva kriipsujukuga. Iga järgnev mäng on eelmisest raskem ning lisab põnevust.

Mängu juhtimiseks pole vaja teha muud kui nutitelefoni ekraanil vasakule või paremale poole ekraani serva toksata, vastavalt sellele, kuhu pall mängulaual põrkab.

Stack (Android/iOS)

Siin mängus tuleb klotse üksteise otsa laduda ning võimalikult kõrge torn ehitada. Tundub lihtne? Põnevust lisab aga see, et iga klotsiga muutub uue klotsi tulek järjest kiiremaks ning selle pind kahaneb järjest väiksemaks, kui see on eelmise peale viltu asetatud. Kaasahaarav ning täpsust nõudev Stack võib ekraani taha pikaks ajaks naelutada.

Chilly Snow (Android/iOS)

Mäesuusatamise mänge leidub igasuguseid, kuid see siin on oma kiiksuga. Mäest alla ei pea laskuma suusatajana, vaid tuleb veered pallina. Teel olles on vajalik aga takistusi vältida, neist paremalt või vasakult mööda põigates.

Juhtimine on ülimalt lihtne – puudutus ekraanil juhib palli kordamööda vasakule ja paremale, pika puudutuse korral saab teha aga järsemaid manöövreid.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.