Elisa blogi

Kuidas juhtus nii, et TV3 “Võlakütid” jõudis enne telesse minekut Elisa Seriaalimaailma?

Elukutseline võlakütt Ants Päär on üks uue saate peategelastest. Foto: ekraanitõmmis

Elisa Elamus pakub erakordset võimalust näha hetke kõige kuumemat saadet “Võlakütid” enne teisi meediume. See on Eestis esmakordne, kus mõne sarja osad pannakse sidefirma kanalis kuutasulises teenuses eksklusiivselt vaatamiseks välja enne, kui nad telekanalis eetrisse jõuavad.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili ütleb, et “Võlakütid” sai valmis vahetult enne Elisa Elamuse uue Seriaalimaailma avamist. “See andis meile hea võimaluse pakkuda oma klientidele koos uue teenusega midagi täiesti uut – vaadata ahjusooja kodumaist hittsarja enne teisi ning reklaamivabalt” sõnab Ili.

Elisa Elamus Seriaalimaailma kuvatõmmis.

Ainulaadne kokkulepe telekanaliga TV3 saadi tänu ühistele arusaamadele TV-äri tulevikutrendidest. “Kuigi kuuldused lineaarse televaatamise surmast on pisut liialdatud, on vaatamisharjumus siiski suures muutumises. Vaataja eelistab üha enam tarbida TV sisu voogedastusena. Teisisõnu vaadata just siis, kui talle sobib ja nii palju korraga, kui parajasti aega on: mitte kellegi teise koostatud kava järgi,“ selgitab Ili.

Üks suurim ajend Seriaalimaailma tegemisel oligi Elisa soov pakkuda veel mugavamat ja lihtsamat vaatajakogemust.

Pääs Elisa Elamuse Seriaalimaailma.

“Kui järelevaatamine on naljaga pooleks öelduna täna juba inimõigus, siis ettevaatamine on üks paljudest ägedatest lisaväärtustest, mida Seriaali valiku (Seriaalimaailma kuutasuline osa) kliendid “Võlaküttide” näol juba täna kasutada saavad,” lausus ta.

Ili annab ka mõista, et see ei jää viimaseks taoliseks projektiks.

“Võlakütid” lisandusid Seriaalimaailma detsembri viimasel nädalal ja tõusid juba esimese eetrinädalaga TOP 3 vaadatuima sarja hulka.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.