Elisa blogi

Kuidas puhkusele minnes telefonilaadijat mitte maha unustada?

Foto: Shutterstock.

Telefoni ja arvuti laadijad on igapäevaselt tihedas kasutuses ning nende maha unustamisel võib nii mõnigi tegevus tegemata jääda. Paraku kipuvad aga taolised väikesemõõtmelised lisad kiires elutempos sageli ununema ning lahendusi selle vastu peale mälu treenimise eriti pole.

Seevastu puhkusele minnes tasuks meeles pidada kahte nippi, mis võivad päästa uue laadija ostmisest. Lisaks võib teatud juhtudel aidata ka üks lihtne ise tehtud meeldetuletus.

Hotellis

Reisile minnes teevad paljud inimesed endale nimekirja, mida kaasa võtta, kuid reisi lõpus kohvreid pakkides pannakse kokku lihtsalt kõik see, mis sel hetkel silme all on. Kui aega jagub, tasuks võtta see sama nimekiri ette veendumaks, et iga kaasavõetud ese enne hotellitoast lahkumist taas kohvris oleks.

Kiiruga võivad aga nii mõnedki asjad ununeda ning tihti pole kellelgi aega hakata ükshaaval üle vaatama, et kogu kaasavõetu tuleks ka koju kaasa.

Teades ette, et tuleb kiiruga pakkida, tuleks hotelli jõudes panna kohver pistikupesa ette, seinakontaktis olev laadija sõlmida õrnalt kohvri sanga ümber ning laadida reisi vältel oma seadmeid ühes kohas – niimoodi on kindel, et vajalik laadija saab kohvriga reisi lõpus kaasa võetud!

Kodust lahkudes

Levinud nipp on panna väiksem kaasavõtmist vajav asi mõne muu suurema eseme peale, mis on kindlasti meeles uksest väljudes kaasa haarata, kuid taoline meetod ei tööta alati.

Proovida võib aga telefoni kasutamist meeldetuletusena, kuna see on niikuinii enamik ajast käes.

Paljudele telefonidele saab panna lukustusekraanile sõnumi, kuid kui on soovi veelgi suuremat tähelepanu laadija kaasavõtmisele pöörata, võib luua lausa enda taustapildi koos vajaliku meeldetuletava teksti ja meelepärase disainiga.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses