Elisa blogi

Linnateatri pileteid ei õnnestunud lunastada? Vaata etendusi Elisa Elamusest!

Eelmise aasta oktoobrikuust hakkas Elisa koostöös Tallinna Linnateatriga pakkuma võimalust vaadata Linnateatri hinnatud lavastusi Elisa Elamusest. Kuidas kliendid teenuse vastu on võtnud ja missugused on edasised plaanid, räägib Elisa uute teenuste valdkonna juht Kertu Popp.

Tagasiside positiivne

Ainulaadse võimaluse näha kodus telekast Tallinna Linnateatri etendusi, on kliendid Kertu Poppi sõnul ootuspäraselt vastu võtnud. “Teatrietendusi vaadanud klientide tagasiside on positiivne – isegi kui esiti on mõni klient olnud umbusklik, on hiljem siiski lahendust ja salvestuste kvaliteeti kiidetud,” kõneleb Popp.

Kolmas etendus tulemas

Popp räägib, et lisaks Linnateatri etendusele “Miljoni vaade” on möödunud aasta detsembri lõpust alates Teater TV-s üleval ka etendus “Kriipsud uksepiidal”. Ning tegutsetakse selle nimel, et peatselt saaks vaadata ka etendusi „Aeg ja perekond Conway“ ning „Väike Prints“.

Teater koju kätte

Elisa Elamuse TeaterTV on suurepärane võimalus nautida populaarseid Linnateatri etendusi ka väljaspool Tallinna elavatel inimestel. Või neil, kel lihtsalt ei ole õnnestunud teatripileteid soetada.
Pilootetenduse „Miljoni vaade“ on Eesti 100. juubeliks kirjutanud Paavo Piik, lavastanud armastatud korüfee Elmo Nüganen. „Kriipsud uksepiidal“, milles esinevad vennad Märt ja Priit Pius, autorid ja lavastajad on Kaarel B. Väljamäe ning Diana Leesalu. Etendusi näeb Elisa Elamuse videolaenutuse erikategooriast Teatrietendused. Ühe etenduse hind on 5,99 eurot.

Uuri Elisa Elamuse ja Teater TV-s lahenduse kohta lähemalt siit!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.