Elisa blogi

Lugemissoovitus: 15 raamatut, mis hetkel Eestis ilma teevad

Aasta kõige pimedamad kuud on kätte jõudnud ning kellele meist ei meeldiks neid veeta soojas ja hubases toas heade raamatute seltsis. Seega on täpselt õige aeg teha ülevaade sellest, millised on hetkel kõige loetumad e-raamatud Elisa Raamatu äpis. Oleme välja toonud 15 teost, mida meie kasutajad hetkel kõige rohkem armastavad!

Kõige populaarsemaks on osutunud noore briti kirjaniku Beth O’Leary raamat ’’Korterikaaslane’’. Tiffy Moore ning Leon Twomey sattusid kokku elama, kuna Tiffy vajas kiirelt elukohta ning Leon sularaha. Tegelikkuses ei ole korterikaaslased isegi kohtunud, sest Leon töötab öövahetuses ning on kodus vaid siis, kui Tiffy viibib tööl. Selline korraldus tundub neile algul suurepäraselt sobivat, kuid kõik ei osutugi nii lihtsaks, kui algul paistab.

Teiselt kohalt leiab Betty Rowlandsi raamatu ’’Mõrv Viirpuuvillas’’, mis viib lugeja idüllilisse Inglise külakesse. Tegemist on mõnusa kerge krimilooga, kus raamatu nimitegelane Melissa Craig leiab end ootamatult mõrvamüsteeriumi keskmest, kui tema äsja ostetud maja taga asuvast metsast leitakse noore naise luud.

Loetavuselt kolmas raamat on David Lagercrantzi sarjast viimane ’’Türuk, kes peab surema’’. Millenniumi sarja raamatute suur finaal seob poliitilised skandaalid ja võimumängud DNA-uuringute, Himaalaja-ekspeditsioonide ja lõhestumist külvava, organiseeritud netivihaga, mille juured viivad Venemaa trollivabrikutesse.

TOP 15 Elisa Raamatu loetumad teosed:

 1. Beth O’Leary ’’Korterikaaslane’’
 2. Betty Rowlands ’’Mõrv Viirpuuvillas’’
 3. David Lagercrantz ’’Tüdruk, kes peab surema’’
 4. Katrina Engberg ’’Krokodillilind’’
 5. Anders de La Motte ’’Sügisroim’’
 6. Heli Künnapas ’’Valss Pärnu rannaliival’’
 7. Annika Widholm ’’Pööritus’’
 8. Cristina Alger ’’Pankuri naine’’
 9. Ann Cleever ’’Surnud vesi’’
 10. Jane Paberit ’’#ükskilihaseiliigu’’
 11. Lucinda Riley ’’Armastuskiri’’
 12. Nikola Scott ’’Saladuste suvi’’
 13. Yuval Noah Harari ’’Homo Deus. Homse lühiajalugu’’
 14. Camilla Sten ’’Kadunud küla’’
 15. Roland Tokko ’’12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma’’

Elisa Raamatu äpis on üle 2500 eestikeelse raamatu ning ajakirja, mida saab kas nutitelefonist või tahvlist lugeda. Raamatuid saad lugeda just siis, kui ise soovid ning kui raamat on eelnevalt alla laetud, ei ole selle jaoks isegi internetiühendust vaja. Lisaks on äpis olemas Iselugeja, kes soovi korral loeb sulle raamatud hoopis ette.

Esmakordsel liitumisel on teenus tellija jaoks 2 esimest nädalat tasuta, edaspidi on kogu sisu kättesaadav vaid 8.99€ eest kuus!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.