Elisa blogi

Mängusoovitus: 3 klassikalist jooksumängu nutitelefonidele

Jooksumängude žanr on aja jooksul väga populaarseks muutunud, kuna on oma olemuselt lihtsad ning kaasahaaravad. Kui tahad neid proovida, siis siin on kolm head mängu, millest alustada võiksid.

Temple Run 2 (Android/iOS)

Temple run on jooksumängude klassika ja sellele on tehtud kaks osa. Peaosaline peab põgenema templivaremetes koletise eest, samal ajal vääriskive korjates. Kogutud vääriskivide eest on võimalik omakorda mängusiseseid oste teha, näiteks peategelast vahetada.

Subway Surfers (Android/iOS)

Tegu on viimase kümnendi ühe populaarseima Androidi mänguga, seega kui sa veel seda proovinud ei ole, siis nüüd on aeg seda teha.

Siin mängus tuleb mööda rongirööpaid takistustest mööda põigelda ning vastutulevaid ronge samal ajal vältida. Joostes kogud münte, mille abil on võimalik oma mängusisest tegelast arendada ja erinevaid lisasid soetada.

Kokku on võimalik valida kolme erineva mängutegelase vahel ning kasutada erinevaid abivahendeid suurema hulga müntide korraga kogumiseks.

Sonic Dash 2: Sonic Boom (Android/iOS)

Sonic on legendaarne mängutegelene, kes sai esmalt tuntuks Sega konsoolidel. Nüüd on Sonic kolinud ka nutiseadmetesse, et seal samamoodi kuldrõngaid taga ajada. Kui Temple Runis aeti peategelast taga, siis siin mängus peab lihtsalt takistustest kõrvale põikama, et elu mitte kaotada.

Ka Sonicu mängule on tehtud kaks osa ning mängusiseselt on võimalik kasutada erinevaid tegelasi. Igal ühel neist on omad erivõimed, mille abil kuldrõngaid kokku korjata.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.