Elisa blogi

Meeldib telefonis ajaviiteks joonistada ja värvida? Siis need rakendused on just sulle

Paljud mängud võivad omajagu stressi tekitada, kui tekib mõni ületamatu takistus. Joonistamise ja värvimise rakendustega on aga lugu vastupidine, sest nende eesmärk ongi läbi loomingu seda leevendada. Jagame inspiratsiooniks mõned mängud, mida puhkehetkel stressi leevendamiseks proovida.

Coloring Book for Me & Mandala (Android/iOS)

Tegu on klassikalise värviraamatu digitaalse versiooniga. Siit leiad suurel hulgal erinevaid värvetoone ja pintsleid. Samuti ülisuure valiku erinevaid pilte, mida värvida.

Suur rõhk on ka erinevatel mandalatel, mida oma äranägemise järgi on võimalik värvida, kuid lisaks sellele saab neid ka ise luua.

Rakendus võimaldab ka lisaks värvimisele rahustavat muusikat taustaks kuulata, et stressi veelgi enam leevendada.

Polygon: Color by Number (Android/iOS)

Tegu on samuti värviraamatuga, kuid rakenduse kiiksuks on see, et kõik pildid koosnevad polügoonidest. Lisaks sellele ütleb rakendus kasutajale ette, milliseid polüügone järgmiseks värvima peab ning tähistab vastava värvi numbriga.

Esmapilgul võib taoline lahendus paista igavana, kuid lõpptulemuseni jõudmine tekitab värvimise käigus parajalt hasarti.

SketchBook (Android/iOS)

SketchBook on aga mõeldud neile, kes ei taha lasta oma loovust piirata ning soovivad ise midagi joonistada. Rakenduses on suurel hulgal erinevaid pliiatseid, pintsleid ja muid joonistusvahendeid.

Samuti on võimalik kasutada väga erinevaid värvitoone ning rakenduse kaudu tõelisi meistriteoseid luua.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.