Elisa blogi

Meelelahututus toas püsides: Neli võimalust kodus aja viitmiseks

Foto: Shutterstock.

Seoses viiruse levikuga väheneb tunduvalt mõistagi ka väljas käimine ning eriolukorra tõttu on kinod ja teatrid mõnda aega suletud. Et elamused päris kättesaamatuks ei jääks, toome välja mitmed Elisa poolt pakutavad lahendused lemmikfilmide, -sarjade, -raamatute ja teatrietenduste nautimiseks.

Elisa Raamat toob üle 2500 raamatu ja ajakirja koju kätte

Kui sinu kireks on raamatuid neelata ning lugemiselamused ergutavad meeli, on Elisa Raamat väärt lahendus igale lugejale. Elisa Raamatu äpist leiad enam kui 2500 eestikeelset raamatut ja valiku ajakirju, mis on alati vaid mõne sõrmepuute kaugusel – valikus on nii aegumatud klassikud kui ka uued populaarsed teosed.

Lisaks on rakenduses olemas paljud koolilaste kohustuslikus kirjanduses olevad raamatud.

Äpis on olemas ka iselugeja, kes soovi korral raamatud hoopis ette loeb – nii on mugav vaimset kapitali omandada näiteks kodu koristades, süüa tehes või hoopis väljas jalutades. Kui on soov aeg täielikult maha võtta, saab raamatuid lugeda ka internetiühendust kasutamata – selleks on vaja need lihtsalt äppi alla laadida.

Raamatuteenusega liitumiseks ei pea olema Elisa klient ning esimesed kaks nädalat on kõikidele huvilistele tasuta. Tutvu Elisa Raamatuga lähemalt siit.

Elisa Huubist saad vaadata mitmeid armastatud sarju ette ning lisaks leiab sealt ka filme ja originaalsisu

Kes aga pigem visuaalset meelelahutust otsivad, leiavad endale kindlasti midagi Elisa Huubist. Huub on voogedastusteenus, mis pakub väikese kuutasu eest laia sarja- ja filmivalikut nii meilt kui mujalt. Lisaks on seal olemas sisu, mida mitte kuskilt mujalt ei ole võimalik näha.

Huubi klientide jaoks on mitmed eestlaste poolt armastatud telesarjad ettevaadatavad – näiteks ,,EnsV”, ,,Kättemaksukontor” ja ,,Kaks kanget Jaapanis”. Lisaks leiab sealt mitmeid populaarseid Elisa originaalsarju nagu ,,Reetur”, ,,Üle noatera”, ,,Ivalo”, ,,Kõik patud” jpt.

Filmivaliku osas leiab Huubist läbi aegade vaadatuima Eesti dokumentaalfilmi ’’Fred Jüssi. Olemise ilu’’, mis on praegusel hetkel nähtav ainult Elisa Huubis. Armastatud Eesti filme leiab sealt aga veelgi, näiteks ’’1944’’ ja ’’Sangarid’.

Huub on kättesaadav Elisa Elamuse kaabelteenuse klientidele. Rohkem infot Huubi kohta leiab siit.

Elisa Elamuse videolaenutus

Kuigi kinod jäävad nüüd mõnda aega suletuks, ei tähenda see seda, et filmielamused peaksid saamata jääma. Elisa Elamuse videolaenutusest leiad väga suurel hulgal erinevaid filme ning valik uueneb pidevalt. Videolaenutusest leiad nii äsja kinodes olnud filme kui ka juba vanemaid linateoseid: enam kui 2000 filmist koosnev varamu suudab täita iga filmikunsti austaja vajadused!

Videolaenutuse filmid on vaataja jaoks jagatud mugavalt erinevatesse kategooriatesse, filmidega saad lähemalt tutvuda siit. 

Teatrielamused kodudiivanil

Muidugi ei saa jätta tähelepanuta ka teatrisõpru – teater on üks maailma vanimaid kunstiliike ning lavalaudadelt levivate elamuste kinnipüüdmiseks leiab Elisa Elamuse videolaenutusest eraldi teatrilavastuste kategooria. Tallinna Linnateatriga koostöös loodud lahendus toob videolaenutusse valiku Linnateatri hinnatuimatest lavastustest.

Digitaliseeritud teatrilava on loodud eesmärgiga tuua teater lähemale neile, kes alati kohapeale vaatama ei jõua.

Nii Huub kui ka videolaenutus on osa Elisa Elamuse teenusest, mille kohta saad lähemalt uurida siit.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.