Mida õhtul vaadata? Siin on kolm ülimalt naljakat komöödiat

"Uju või upu" on toodetud PRantsusmaal, kus filmist on kujunenud tõeline hitt. (c) Foto: IMDB
"Uju või upu" on toodetud Prantsusmaal, kus filmist on kujunenud tõeline hitt.Foto: IMDB

Kui ei tea, mis filmi õhtul vaadata võiks, siis siin on sulle kolm meganaljakat komöödiat, mida nüüd ka Elisa Huubis näha saab.

“Uju või upu”, Prantsusmaa 2018

Seitse meest, kellel igapäevarutiinist isu täiesti otsas. Mida huvitavat siis ette võtta? Kamp otsustab küllaltki ootamatu lahenduse kasuks: nad moodustavad meeste sünkroonujumise meeskonna.

Ülesanne pole kaugeltki lihtne – vastassoost treener ei anna meestele ei armu ega tee ka hinnaalandust. Aga kui asi sai juba ette võetud, ei lase mehepojad kõrvu longu ja lähevad lõpuni.

Kuldsed hääled”, Iisrael 2019

Filmi dubleerimine on omaette kunst. Raija ja Viktor on näitlejad, kelle häält tundis filmide taustalt kogu kunagine Nõukogude Liit. Nüüd on juudi päritolu abielupaar emigreerunud Iisraeli. Uuel kodumaal hakkama saada pole aga sugugi lihtne.

Pärast varasemat võtmepositsiooni nautimist tuleb nüüd leida uusi lahendusi ja see võib vahel olla emotsionaalselt päris ootamatu.

Raija saab tööpakkumise, kus tema koolitatud näitlejahääl marjaks ära kulub, kuid mis naise esimese hooga päris ära ehmatab. Oma abikaasale ei julge ta sellest midagi rääkida. Saladuse pidamine hakkab aga peatselt tekitama pingeid ja ootamatuid olukordi.

“Biidid”, Suurbritannia 2019

Kuidas tegeleda ühiskondlike probleemidega – ikka keeldude kehtestamisega. 1984. aasta Šotimaa: just on vastu võetud uus kriminaalseadustik, mis keelab väljas reivide korraldamise.

Sügavalt muusikat armastavad südamesõbrad Jonno ja Spanner pole asjade sellise käiguga kuidagi nõus. Kuigi Jonno lähedased ei taha, et noormees keerulise taustaga Spanneriga suhtleks, ei saa nende sõpruse vastu mitte keegi.

Nii võtavadki nad ette teekonna ühele järjekordsele illegaalsele reivile, mida on pikisilmi oodanud. Nad ei tea, et see sündmus muudab kogu nende elu.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.