Elisa blogi

Mida sel nädalavahetusel vaadata: uut Eesti telet ja USA väärtfilme

Elisa Elamuse videolaenutusse, Huubi ning Filmimaailmasse lisandub pidevalt uut ja hea meelelahutust. Soovitame filme ja sarju, mida sel nädalavahetusel kindlasti vaadata võiksid.

Elisa videolaenutuses nüüd kõik kolm “Klassikokkutuleku” triloogia osa! Neist kõige uuem, “Klassikokkutulek 3” on filmisaaga pöörane lõppsirge, kus häbenemiseks pole aega ning risti ei lööda ette mitte millegi ees.  Kolm parimat sõpra, Mart, Andres ja Toomas, tulevad tagasi. Nagu ikka, on neil on pakkuda geniaalne lahendus nii oma eluprobleemidele, kui filmisõbra vabale ajale. Loo viimase peatüki alguses leiame kolm klassivenda olukorrast, kus kuri saatus on kõige hullemini asunud Andrest väntsutama. Alustades eksnaise Anne uuest imalalt sulnist pereidüllist koos nägusa rikkurist abikaasa ning vastsündinud beebiga, kuni ootamatult kaelasadanud kohustusest hooldada invaliidistunud isa.

Miks küll on teistel elu kõige ilusam just siis, kui sinul kõige hullemini rapib? Kui Anne teeb Andresele ettepaneku hakata beebi ristiisaks, otsustab vapper mees leida ristsetele minekuks oma käevangu maailma kauneima kaaslanna. Sünnib äärmiselt loogiline plaan suunduda naisejahile tantralaagrisse. Pakkinud kaasa ratastoolis isa ja suured lootused, alustab Andres koos kaimude Toomase ja Mardiga stiihilist amokki läbi Eesti kuuma suve.

Elisa Huubist leiab palju põnevat vaatamist iga seriaalihuviline. Eksklusiivselt ainult Huubi klientidele pakume ettevaatamist ja nüüdsest rohkem sisu kui varasemalt – parimad Eesti sarjad on saadaval enne tele-eetrit, reklaamivabalt ja parimas võimalikus kvaliteedis. Näiteks saavad kõik “Kättemaksukontori” fännid minna ja juba praegu ära vaadata uue 22.hooaja kuus esimest osa! Loomulikult lisanduvad varsti ka ülejäänud osad. Samuti kutsume vaatama uut Marii Karelli saadet “Laser”, mis toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused. Ka “Laseri” hooaja esimesed neli ahjusooja osa on Huubis juba ettevaatamiseks üleval ning uued osad lisanduvad jooksvalt!

Elisa Filmimaailmas soovitame vaadata eluloolist komöödiat “Mu ainus ja õige”, kus peaosas Renee Zellweger. Tegu on seiklusliku komöödiaga veidra eesmärgiga teekonnast, mille võtavad ette ema ja tema kaks poega. Ema loodab leida endale teekonnalt mehe, kes nende kõikide eest hoolt kannaks. Ja nii viib nende tee Hollywoodi välja. Sinna vahele jääb aga hulk seiklusi, mis näevad välja nagu anekdoodid.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.