Elisa blogi

Mida teha suvila jaoks sõlmitud TV teenuste lepinguga sügise hakul?

Suve sujuv sügiseks muutumine toob alati kaasa hulga muutusi: kooli algus ja puhkuste lõpp, õhutemperatuuride jahenemine ja sademete rohkus, roheliste puulehtede tooni vahetamine ja päevavalguse järk-järguline vähenemine.

Elisa jaoks tähistab sügise algust ka üks veidi vähem tuntud, aga oluline nähtus. Nimelt pöörduvad igal aastal sügise algul Elisa poole sadakond klienti, kes soovivad suvilas või maakodus TV teenuste lepingu lõpetada. Tegelikult ei ole lepingu lõpetamiseks aga mingisugust vajadust, kuna lepingu lõpetamise asemel võimaldab Elisa oma klientidele täiesti tasuta ka lihtsalt lepingu pausile panemist.

“Ilma tarbimiskohustuseta Elisa Klassik üle õhu teenuse kliendile võimaldame näiteks lepingu peatamist kuni üheksaks kuuks. Lepingu peatamine on kliendile tasuta ja sellega ei kaasne muid kulutusi nagu näiteks lepingu taasavamise tasu,” selgitas Elisa TV teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

“Lepingu peatamise ajaks ei ole kliendil vaja tagastada lepinguga seotud seadmeid ja ühtlasi ei pea klient ka tasuma seadmete nagu digiboksi või ruuteri renditasu peatamise ajal,” sõnas ta.

Lepingut on võimalik peatada maskimaalselt 31. maini ehk automaatne taasaktiveerimine toimub hiljemalt 1. juunil. Seega ei ole suvel maalt tagasi linna kolides põhjust lepingut lõpetada, sest muidu tuleb järgmisel aastal leping uuesti sõlmida ja vajalikud seadmed rentida. Lihtsam on leping peatada ja sedasi oma elu mugavamaks teha.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses