Elisa blogi

Mida uut pakub vaatamiseks Elisa Huub ja Lastemaailm?

Elisa videokeskkonnad Huub ja Lastemaailm on saanud täiendusi uute filmide ja seriaalide näol ning pakuvad põnevat vaatamist nii noorele kui vanale.

Tasub tähele panna, et veel mai lõpuni saab Elisa Huubiga liituda makstes esimese kuu eest vaid 1 euro.

Sipsik

Ülimenukas „Sipsik“ on jõudnud kinolinalt Elisa Huubi. Eesti lastekirjanduse üks armastatumaid kangelasi, kaltsunukk Sipsik, sai päris oma filmi, mis on täis muusikat, seiklusi ja tõelisi tundeid.

Fred Jüssi. Olemise ilu

Elisa Huubis on eksklusiivselt saadaval Fred Jüssi film ”Fred Jüssi. Olemise ilu”. Paljudel võis see kinodes nägemata jääda ja nüüd on eriti hea võimalus see kodus oma mugava diivani pealt teha.

Samuti on hetke kaootilises ja iga tunniga muutuvas maailmas hea korraks loodusesse sukelduda ja sealt jõudu ammutada – kasvõi teleriekraani kaudu.

Ameerika Jumalad

Lisaks uutele filmidele on nüüd saadaval ka fantaasiasarja ”Ameerika jumalad” esimene hooaeg. Kummalised sündmused hakkavad hargnema, kui hiljuti vanglast vabanenud eksvang nimega Shadow kohtub saladusliku mehega, kes nimetab end Mr. Wednesday’ks. Viimane teab aga oluliselt rohkem kui alguses tundub Shadow elu ja mineviku kohta.

Lastemaailmas nüüd Lammas Shaun

Lastemaailma on lisandunud 3 esimest hooaega populaarsest animasarjast Lammas Shaun. Lisaks sellele on vaatamiseks väljas täiesti uued multifilmide sarjad lastele nagu ”Max Steel”, ”Puu Fu Tom”, ”Võluväe valvurid” ja mitmed teised.

Loe Elisa Huubi sisu ja liitumise kohta lähemalt siit!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.