Elisa blogi

Midagi kõigile: siin on kohustuslik vaatamine selleks nädalavahetuseks

Päike käib juba kõrgelt ja nädalavahetuseks lubatakse ilusat ilma, kuid kindlasti on ka neid hetki, kus tahaks lihtsalt teleri ees end mugavalt sisse sättida ja midagi head vaadata. Siin on teile meiepoolsed ettepanekud, mis see “midagi head” olla võiks.

Seda ei juhtu tihti!

Seda ei juhtu just iga kord, et Oscarite võidufilm meeldib korraga nii asjatundjatele kui ka tavavaatajatele. Sedakorda võib öelda, et just nii läks, sest võidufilm “Roheline raamat (“Green Book”) on vägagi vaadatud ja kiidetud film ka tava kinopubliku seas. Ja see on täiesti mõistetav, sest film on läbivalt mõnusa huumoriga ja väga hea näitlejatööga, mis teeb selle vaatamise nauditavaks.

Film räägib sõprusest, mis kujunes välja 1960.aastate alguses rassi ja klassi ühiskondlikke norme eirates. Bronxist pärit itaallane Tony Lip (Viggo Mortensen) palgatakse Manhattanilt lõunaosariikidesse kontserttuurile suunduva tipptasemel mustanahalise pianisti dr.Don Shirley autojuhiks.

Teekonnal tuleb neil sõltuda “Rohelisest raamatust”, et jõuda kohtadesse, mis olid afroameeriklastele tol ajal ohutud. Loomulikult ei läinud kõik nii lihtsalt nagu ka arvata oli. Nüüdsest saab seda filmi vaadata ka Elisa videolaenutusest – soovitame soojalt!

Reis maailma otsa

Meil on väga hea meel on teada anda, et nüüdsest on Elisa Seriaalimaailmas vaadatavad KÕIK uue hooaja “Kaks kanget Sovetistanis” episoodid. Ja mis kõige parem – saate need ära vaadata veel enne, kui teised neid TV3 kanalilt näevad, kuna need on eksklusiivselt ettevaadatavad vaid Elisas!

Kaks kanget ehk oma teada tuntud vanas headuses Margna ja Jõekalda seiklevad seekord mööda endiseid Kesk-Aasia liiduvabariike ehk Sovetistani, kus näevad piirituid steppe, mäekülasid, traditsioone, aga samas ka ultramoodsaid linnasid oma läänelikkude kaubamajade ja nooblite restoranidega. Mõnusa huumoriga reisisaade – head nautimist!

Midagi romantilist

Elisa Filmimaailmast soovitame seekord vaadata midagi romantilist. Filmiks on “Enne loojangut” (“Before Sunset”) ja see on järg filmile “Before Sunrise” ning eellugu filmile “Before Midnight”. Tegu on filmidega, mis on samade näitlejatega kuid filmitud tegelikkuses samuti nii pikkade vahedega, kui filmis süžees kirjas (1 ja 2.osa vahel on 9 aastat ning 2 ja 3.osa vahel on samuti 9 aastat). Ei ole hullu, kui mõni osa on nägemata, sest iga osa eraldiseisvalt on samuti väga huvitav vaatamine. Antud filmis kohtuvad Jesse ja Celine taas naise raamatu esitluse tuuril Prantsusmaal ning seda pärast üheksa aasta tagust esmakohtumist. Peaosades Ethan Hawke ja Julie Deply.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.