Elisa blogi

Miks on PÖFF Eesti ja Elisa jaoks nõnda oluline?

Pimedate Ööde Filmifestival on filmigurmaani ja kultuurisõbra jaoks energialaksuks, milleta kõledat hilissügisest kliimat meie laiuskraadil enam ettegi kujutada ei oska. See on nii juba 22 aastat – PÖFF-ist on kujunenud Eesti kultuuriloo lahutamatu osa, nagu seda on ka näiteks laulu- ja tantsupidu, “Tõde ja õigus” või KUMU.

PÖFF tähendab kahte nädalat täis elamusi ja A-klassi meelelahutust kinosaalis. Kiirus, millega müüakse välja festivali piletid ja täituvad kinosaalid, näitab ilmekalt, kuivõrd populaarne on hea meelelahutus, mida PÖFF publikule pakub.

“Olen veendunud, et iga PÖFF-il linastunud film pakub vaatajatele kustumatu elamuse. Ilmselt ma ei liialda, kui avaldan kõigi Eesti filmisõprade nimel tunnustust ja tänu PÖFF-i korraldusmeeskonnale, kes taaskord on leidnud endas jõudu valida tuhandete saadaolevate linateoste hulgast just need, mis kinopubliku novembrikuus ekraanide ette naelutavad,” kommenteeris Elisa tegevjuht Sami Seppänen filmifestivali olulisust.

Filmientusiastid aga juba teavad, et festival ei saa otsa piduliku lõpugalaga. Telekommunikatsiooni- ja meelelahutuse valdkond on üha enam lõimumas, mistõttu kolib PÖFF kinost ka kodustesse teleritesse – seda nii Elisa Elamuse PÖFFi erikanalina kui ka videolaenutusest leitavate PÖFFi filmide näol. Nii saab PÖFFi parimaid palasid nautida ka pärast filmifestivali lõppu.

PÖFFi ajal tasub kindlasti hoida pilku peal ka Elisa ja PÖFFi blogil ning Elisa Facebooki lehel, kus loositakse välja PÖFFi passe, pileteid ja meeneid!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.