Elisa blogi

Muhe kaalusaade ja Hollywoodi kassahitt: siin on selle nädalavahetuse kohustuslik vaatamine

Ilmad on jälle külmaks tõmmanud ning aiatööd hakkavad tehtud saama. Seega ongi vaid loogiline, et nädalavahetuse saab veeta parima meelelahutuse seltsis, seda nii filmide kui ka seriaalide puhul. Mida aga sel nädalavahetusel vaadata tasuks?

Suur tõsieluline film Elton John’ist on kohal! “Rocketman” filmi puhul on tegu on eepilise muusikalise fantaasiaga, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega. Lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks. Vaata filmi Elisa Elamuse videolaenutusest!

Videolaenutusest leiab ka psühholoogilise põneviku “Emainstinkt”. Alice ja Céline elavad väikekodanlikus idüllis – nad on ridaelamunaabrid ja parimad sõbrannad ning nende üheealised pojad on lähedased nagu vennad. Naiste täielikku teineteisemõistmisesse tekib aga mõra, kui Céline’i poeg Maxime teise korruse aknast alla kukub ja surma saab. Alice näeb küll juhtunut pealt, kuid ei jõua õnnetuse ärahoidmiseks midagi ette võtta. Leinav Céline hakkab sisimas sõbrannat süüdistama, leides, et Alice oleks saanud hea tahtmise korral poisi elu päästa. Pinged kasvavad ja Alice’ile tundub üha enam, et Céline on hakanud kahtlaselt käituma tema poja Theoga… Stiilse psühholoogilise thrilleri tegevus on paigutatud 1950.–60. aastatesse, mil valmisid selle žanri suurmeistri, Alfred Hitchcocki filmiklassikaks saanud teosed.

Elisa Huubist leiab juba praegu ettevaadatavana terve uue 5.hooaja Erik Orgu saatest “Kallis, Sa oled kosunud!”. Tegu on Eesti kõige muhedama kaalusaatega! Kellel õnnestub personaaltreeneri Erik Orgu abiga korralikult kaalust alla võtta? Kes muutub hoopis raskemaks? Kes keegi tahab ka kringlit?  „Kallis, Sa oled kosunud“ saates võtavad kogukad ette teekonna tervislikuma eluviisi suunas. Mine juba täna Elisa Huubi ja vaata kogu hooaeg ette ära, enne veel kui see telekanalite kavadessegi jõuab!

Filmimaailma soovituseks on järjekordne tõeline klassikaks saanud film “Esimene rüütel”, kus näeme noort Richard Gere’i rüütel Lancelot’i rollis ning Sean Conner’it kuningas Arthuri rollis! Romantiline ajalooline seiklusfilm kaunist leedi Guinevere’ist (Julia Ormond), kes peab valima kuningas Arthuri ja kartmatu rüütli Lanceloti vahel. Abielu kuningaga tagaks tema maavaldustele rahu ja turvalisuse, samas on ta armunud vaprasse rüütlisse, kes päästis tema elu. Noor kaunitar peab langetama raske otsuse…

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses