Elisa blogi

Nalja nabani! Kolm suurepärast komöödiat, mis teevad tuju rõõmsaks

"Jackass igaveseks" on üks sõgedamaid filme, mis eales loodud.Foto: kaader filmist "Jackass igaveseks".

Kes ikka viitsib kogu aeg vaadata surmtõsiseid draamasid või superkangelasi, kes päästavad universumi järjekordse türanni küüsist? Vahel tahaks pika päeva lõpus näha midagi, mis paneb naerma ja tuju lae alla kergitab.

Toome välja kolm hirmnaljakat komöödiat, mis panevad itsitama nii, et vats vabiseb! Suurema hulga kvaliteetseid filme leiad Elisa videolaenutusest.

Jackass igaveseks

“Jackassi” staarid on oma füüsilise ja vaimse tervise arvelt filmifänne naerutanud juba pikalt ja nende uusim šedööver ei ole erand. Kui huumori mõõdupuuks on valu, siis “Jackass igaveseks” on üks naljakamaid filme, mis eales loodud.

Enam kui kakskümmend aastat on kamp sõpru teinud lollusi, mis lõpeb tavaliselt ühele või mitmele nende seast väga valusalt. Nüüd on nad tagasi uue filmiga, mis tõestab eriti kõnekalt, et mõned inimesed ei õpi oma vigadest mitte kunagi.

“Jackass igaveseks” on olemas Elisa videolaenutuses.

Prantsuse lähetus

“Grand Budapest Hoteli” ja teiste kõrgelt hinnatud linateoste lavastaja Wes Andersoni uusim film “Prantsuse lähetus” on staaridest pungil komöödia, mis viib vaataja Prantsusmaale. Olemas on nii Andersonile omaseks saanud filmikeel kui ka tubli doos omapärast huumorit.

Tillukesse Prantsuse väikelinna saabuvad ajakirjanikud ühest menukast ameerika ajakirjast. Ajakirjanike ülesandeks on välja anda nädalaleht, mis kajastaks kohalikul kultuuri- ja poliitikaareenil toimuvat. Keegi neist ei oska ette näha sekeldusi, mis kaasnevad linna värvikamate asukatega kohtudes.

“Prantsuse lähetuse” leiad Elisa videolaenutusest.

Libahundid meie seas

Esmapilgul võib tunduda, et film libahundi terrori ohvriks sattunud lumelõksu jäänud väikelinnast on pigem viljakas pinnas õudusfilmiks ja mitte komöödiaks. Aga võta näpust! “Libahundid meie seas” on viimaste aastate üks naljakamaid filme, mida peaksid nägema kõik komöödiafännid.

Beaverfieldi väikelinna elanikud jäävad lumetormi tõttu lõksu kohalikku trahterisse. Nüüd tuleb linna saabunud metsavahil Finnil ja postitöötajal Cecylil hoida rahu ja paljastada tõde kogukonda terroriseeriva salapärase olendi kohta.

Filmi “Libahundid meie seas” saad ära vaadata Elisa videolaenutuse vahendusel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.