Elisa blogi

Need 3 filmi on kohustuslikud kõikidele muusikasõpradele

Lisaks muudele filmidele leiab Elisa videolaenutuse suurest varamust ka linateoseid muusika austajatele. Tutvustame siin kolme ägedat muusikafilmi, mida kindlasti vaadata tasub.

Täht on sündinud

Kassahitt kahest muusikust, kelle teed juhuslikult ristuvad ning kelle omavahelisest sõprusest kasvab välja midagi enamat. 

Lady Gaga mängitud noor lauljatar satub juhuslikult kokku kantristaariga, keda mängib Bradley Cooper. Film jutustab loo nende omavahelistest suhetest ning sellega kaasnevatest tõusudest ja mõõnadest. Just sellest filmist on pärit ka edetabelite tippe krooninud laul “Shallow”. 

Bohemian Rhapsody

Värvikas draama legendaarsest bändist Queen ja nende juhtfiguurist Freddie Mercury’st. Film võtab kokku nende teekonna kuulsuse tippu, mis pole alati nii sile ja sirge, kui arvata võiks.

Lisaks kaasahaaravale loole esitatakse filmis ka mitmeid Queeni hittlugusid, millele paneb punkti legendaarne esitus Live Aid heategevuskontserdil.

Whiplash

Noor trummar on võtnud kindlaks sihiks saada üheks parimatest maailmas. Selleks astub ta USA kõige prestiižsemasse muusikakooli. Karmi käega kooli jazzbändi juht ei tee aga teekonda selle saavutamiseks lihtsaks. 

Talendikas noormees peab endast andma viimase, kuid kas sellest piisab?

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.