Elisa blogi

Need kolm filmi pakuvad närvikõdi täie raha eest

Pole midagi paremat kui vaadata vahelduseks mõnda linateost, mis on pilgeni täis närvikõdi ja põnevust.

Kui oled just nende kriteeriumite kohaselt endale Elisa videolaenutusest sobivat filmi otsimas, siis alusta allolevast kolmest soovitusest.

Muul

Tegu pole klassikalise märuli või maailmalõpueeposega, vaid ootamatuid pöördeid täis põnevuslooga. Peaosas mängib legendaarne Clint Eastwood, kes on kehastunud pensionipõlve pidavaks Earl Stone’iks. Üksildane ja rahatu pensionär otsustab kiire raha teenimise nimel alustada süütut pakkide vedu. Vähemalt nii talle esialgu näib.

Kui mees mõistab, et ta on palgatud Mehhiko narkokartelli muulaks, hakkab ta otsima mooduseid olukorrast pääsemiseks. Asju ei tee lihtsamaks asjaolu, et Earli puhul on tegu ühe parima kulleriga ning magus rahamaitse paneb mehe hämara ameti tõttu aina keerulisemasse seisu.

Moonfall

Erinevalt eelmisest filmist pakub “Moonfall” vaatajatele tõelist maailmalõpu kogemust. Endine astronaut Jo Fowler avastab, et Kuu on salapärase jõu tõttu oma orbiidilt kõrvale liikunud ning võtnud suuna Maa poole.

See tähendab aga, et meie planeedil on jäänud kõigest paar nädalat eluaega. Seda muidugi juhul, kui midagi ette ei võeta. Kui d Jol  on plaan ning koos tuttava astronaudi ning vandenõuteoreetikuga asutakse ennastsalgavale kosmosreisile, et koduplaneet päästa. Kuul on aga omad saladused ning kõik ei lähe nii libedalt nagu esialgu loodeti.

Elu

Kui kuus teadlast kosmosesse uuringutele saadetakse ei oska keegi neist õnnetut sündmuste käiku ette näha. Rahvusvahelisse kosmosejaama jõudnud teadlaste elu muutub rutiinsest hirmuäratavaks, kui meeskond avastab maavälise eluvormi.

Esmapilgul ohutuna paistev tulnukas osutub aga palju intelligentsemaks ning pahatahtlikumaks kui keegi kosmonautidest oleks võinud arvata. Nüüd on ohus uurijate endi ning ka kõigi Maa asukate elud.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.