Elisa blogi

Need kolm kaasahaaravat mängu panevad su sõrmed proovile

Ajaviitemänge on igasuguseid, kuid nende seas on üks tõusev trend ja selleks on puute- ja koputusmängud. Sellistel mängudel on väga lihtne loogika – ekraanil koputustega kogutakse väärtuslikke vahendeid, mille abil mängus edasi liikuda. Varasid genereeritakse ka siis, kui kasutaja parajasti mängu ei mängu, seega uuesti avades saab vahepealse varanduse uuesti arengusse investeerida.

Taolisi mänge leidub rakenduste poodides mitmesuguseid, kuid tõime välja kolm kaasahaaravamat.

Egg, Inc. (Android/iOS)

Oled sa kunagi mõelnud, milline võiks elu olla kanafarmi omanikuna? Siin mängus saad seda proovida ning oma farmi aina suuremaks kasvatada. Mune müües saad tulu, mille abil farmi erinevaid osi edasi arendada. Valikuid on väga palju ning see tähendab, et õige strateegia valikul on siin samuti tähtis roll.

Mängus on ka erinevaid missioone, mille abil suuremat tulu teenida. Mõistagi koguneb varandus ka sellel ajal kui mängu parajasti ei mängita.

Ägeda lisana on võimalik mängu mängida ka liitreaalsuses.

Penguin Isle (Android/iOS)

Penguin Isle on suhteliselt uus tulija koputusmängude seas, kuid kasutab sama loogikat nagu teised. Pingviinide saarel tuleb luua neile uusi sissetulekuallikaid ning vabaaja veetmise viise, läbi mille on seejärel võimalik tulu teenida.

Saarele saab juurde tuua uusi pingviine, kelle abil oma varandust kasvatada. Kindla aja tagant tuuakse saarele ka kingitusi. Mõnede avamiseks on aga vajalik vaadata reklaame. Ka ilma selleta saab mängida, kuid see aeglustab arendusprotsessi.

AdVenture Capitalist (Android/iOS)

AdVenture Capitalist mängus saad kehastuda tõeliseks ärihaiks. Oma äri arendamiseks tuleb alustada kõige madalamalt tasemelt ning välja jõuda rahvusvahelise äriimpeeriumi juhiks.

Sellel teekonnal aitavad raha teenida töötajad, keda selleks otstarbeks palgata ning kes oma tööd teevad ka siis kui sa mängu parajasti ei mängi.

Mäng pakub pidevaid arenguvõimalusi ja väljakutseid ning ei muutu tüütuks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.