Elisa blogi

Need mobiilimängud sobivad ideaalselt halva ilma unustamiseks

Sügis on see aeg, kui pimedus meie ümber kipub võimust võtma ning soosib pigem tubaseid tegevusi. Et aga toas olevat aega sisustada, pakume välja mõned ajaviitemängud.

Cats: Crash Arena Turbo Stars (Android/iOS)

Kui tavaliselt leiab võitlusareenidelt hirmuäratavaid tegelasi, siis selles mängus võtavad omavahel mõõtu kassid. Mitte aga niisama, vaid mängu eesmärk on oma tegelasele juppidest ja varuosadest kokku panna sõiduriist, millega areenil teiste vastu võitlusse asuda.

Mängu käigus kogunenud mündid ja preemia on võimalik oma võitlusmasina arengusse suunata ja nii mängus tasemelt tasemele tõusta.

Mars: Mars (Android/iOS)

Mängu peategelaseks on astronaut, kes on sattunud Marsile. Eesmärgiks on hõljuda platvormilt platvormile kasutades liikumiseks seljas olevat jetpacki. Oluline on sealjuures jälgida, et kütus vahepeal otsa ei lõpe.

Kasutajad saavad valida erinevate tegelaste vahel ning ühelt platvormilt järgmisele jõudmise teevad põnevamaks teel olevad takistused.

Animation Throwdown (Android/iOS)

Tegu on kaardimänguga, kus osalisteks tuntud animeeritud seriaalide Futurama, American Dad, Family Guy, King of the Hill ja Bob’s Burgers tegelased. Igal karakteril on oma kaart kindlate oskuste ja võimetega. Neid kombineerides saab oma vastastega lahinguid pidada ning sama klanni tegelaste kaartide eest lisaboonuseid.

Mäng tahab veidi süvenemist, et vajalikud oskused selgeks saada, kuid õnneks on olemas ka sissejuhatav õpetus. Kes tahab, saab mängida kiirelt üksikute kaardilahingute kaupa ning soovi korral jätkub mängulõbu ka pikemaks perioodiks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.