Elisa blogi

Neid kahte Eesti telesaadet saad eksklusiivselt Elisa vahendusel juba praegu vaadata

Toomas Aria naisi piinava mungana seriaalis "Kättemaksukontor"

Märts on täie hooga käima läinud ja nii on ka Elisa kaudu võimalik näha veelgi rohkem uut ja huvitavat sisu. Sel nädalal soovitame kindlasti vaadata kahte Eestimaist hittsaadet, aga ka mõnd head filmi!

Kaks kanget Sovetistanis

Uue telehooaja vaieldamatult suurim publikumagnet, “Kahe kange” uue seikluse kaheksa esimest episoodi on eksklusiivselt Elisa Seriaalimaailma klientidele ettevaadatavad nüüd, kohe ja kasvõi kaheksa osa järjest! Tele-eetrisse jõuab esimene osa alles selle nädala lõpus, siis kui Sinul on üle poole hooaja juba ära vaadatud! Vaata täis HD-s, reklaamivabalt ja täpselt siis kui ise heaks arvad!

Kaks Kanget Sovetistanis on legendaarse teleduo Teet Margna ja Kristjan Jõekalda uus reisiseiklus, mis viib seekord Kesk-Aasia riikidesse – Kasahstani, Kõrgõstani, Tadžikistani ja Usbekistani – mis kunagisel nõuka-ajal olid sunnitult ENSV saatusekaaslased. Kaugetel mägistel maadel rännates selgub, mis elu seal täna elatakse ja kuidas toime tullakse. Palju eksootilist loodust, ekstreemne automatk Pamiiri maanteel, ohtlik lend läbi kanjonite… ratsutamine nii hobuse, eesli kui jaki seljas – kõik see võtab hingetuks! Menüüs on seekord nii hobuseliha kui ka märapiim ja loomulikult lammas – silmast sõrgadeni!

Kättemaksukontor

Ainult Elisa Elamuse Seriaalimaailma klientidel on juba täna võimalik ära vaadata pool Kättemaksukontori 21. hooajast! Sarja avaosa jõuab TV3-e eetrisse nädala lõpus, tõelistel fännidel on pool hooaega selleks ajaks juba mitu korda ära vaadatud!

Robin Hood

Läbivalt tempokas filmis “Robin Hood” on tuntud lindprii sünge ja jõuline kangelane meeleheitlikult abi vajavas ja kaoses linnas. Põnevas seiklusmärulis tõstab Robin esmakordselt mässu korrumpeerunud kuningriigi vastu. Näha saab tõetruid lahinguid, vingeid võitlusstseene, ootamatut sõprust ja ajatut romantikat. Uudse lähenemisega ja suurejooneline “Robin Hood” toob superkangelase 2018. aastal taas kinoekraanidele.

Varaste kuningas – Elisa videolaenutuses!

Krimifilm ”Varaste kuningas” põhineb Hatton Gardeni röövi uskumatul tõsilool. 77-aastane lesestunud Brian Reader (Michael Caine), kes oli noorena tuntud varas, paneb kokku kurjategijate bande, mille kõik liikmed peale ühe varga on 60. ja 70. eluaastates ning nad kasutavad oma vana kooli oskusi, et viia läbi ennenägematu rööv.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.