Elisa blogi

Nostalgialaks: 3 legendaarset filmi, mida Elisa videolaenutusest vaadata

Kõik head filmid pole saanud suurt populaarsust nautida ja edetabelite tippu tõusta. Osadel on see õnnestunud ning selliseid filme teavad nime järgi pea kõik. 

Elisa filmilaenutusest leiab mitmeid selliseid linateoseid, kuid siin nimekirjas toome välja kolm, mida võiks veel kord üle vaadata või millega esmakordselt tutvust teha.

“Jurassic Park”

Legendaarne seiklusfilm, milles miljonär John Hammondi juhtimisel teevad teadlased murrangulise avastuse ja suudavad kunagi eksisteerinud dinosauruseid kloonida. 

Üksikule saarele rajatud looduspargi turvasüsteeme tabava rikke tõttu pääsevad aga hiidelukad aedikust välja ning algab põgenemine elu ja surma peale.

“Sleepless in Seattle”

Sam Baldwin, keda kehastab Tom Hanks, on äsja kaotanud oma naise ning otsustab koos pojaga Seattle’isse kolida, et leinamõtteid peast saada. Rahuliku elu asemel otsustab aga 8aastane poeg isale uue kaaslase leida ning pöördub selleks üleriigilisse raadiosaatesse. 

Üllataval kombel leidub palju neid, keda peaosalise elulugu kõnetab. Üks neist on ajakirjanik Annie, kel aga endal on pulmad ees ootamas.

“Muumia”

Seikluspõnevik, kus inglasest raamatukoguhoidja Evelyn Carnaghan soovib uurima minna iidset hauakambrit Hamunaptra linnas. Oma venna ja neiu elu päästnud sõduriga kolmekesi teele asudes ei oska nad aga kuidagi aimata, mis neid ees ootab. 

Kulla ja karra asemel äratatakse tahtmatult üles Egiptuse ülempreester Imothep, kes sajandeid tagasi toime pandud kuritegude eest on muudetud needusega elavaks surnuks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.