Elisa blogi

Oled bingo fänn? Proovi neid telefonimänge

Bingo on hea rahulik mäng, mis sobib vahepalaks igas vanuses kasutajale. Kui su telefonis pole veel ühtegi bingomängu, siis vali siit nimekirjast endale meelepärane välja.

Bingo Bash

Siit leiad rohkesti erinevas stiilis ja erinevat tüüpi bingomänge. Selleks, et mängus põnevust hoida, saad igapäevaselt boonuseid ja mängu hõlbustavaid lisasid koguda.

Mängus on väga palju lisategevusi, millega on samuti võimalik mängu uuele tasemele viia ning paremate tulemuste saavutamiseks vahendeid hankida.

Bingo Abradoodle

Kui sulle meeldivad armsad kutsud ja kiisud, siis see variant bingost sobib just sulle. Siin on armsaid tegelasi ja piisavalt lisavalikuid, mis mängu põnevamaks teevad ning sinu võiduvõimalusi tõstavad.

Saad mängida erinevates tubades ning peale selle ka koos teiste kasutajatega võistkondi moodustada.

Bingo Quest Summer Garden

Nagu nimigi ütleb, on see mäng tehtud seikluslikumaks ning lisatud tasemete süsteem. Neljas erinevas maailmas saad edasi liikuda mänge võites. 

Võimalus on siin ennast proovile panna 80 erineval tasemel, boonuseks on veel lisatasemed. Iga päev saad keerutada ka õnneratast, mille võidud aitavad edasijõudmist lihtsustada.

Kui arvad, et kõiki neid mänge võiks proovida uue telefoniga, siis tule Elisa e-poodi ning vali sealt endale sobiv mudel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.