Elisa blogi

Omatoodang ja kassahitid: siin on kõik, mida sa sel nädalavahetusel kindlasti vaatama peaksid

Foto: AM1380

Elisa videolaenutusse ning Seriaali valikusse lisandub pidevalt uut ja hea meelelahutust. Soovitame nelja filmi ja sarja, mida sel nädalavahaetusel kindlasti vaadata võiksid.

Muul

Videolaenutuse uute filmide kausta on jõudnud Clint Eastwood’I lavastatud film “Muul”. Lisaks lavastamisele astub veterannäitleja peaosas ka kaamera ette, kus lisaks talle astuvad üles Bradley Cooper, Laurence Fishburne jpt. Pärast kriitikute poolt kiidetud 2009. aasta filmi „Gran Torino“ on „Muul“ esimene linateos, kus Oscari-võitja Clint Eastwoodi jälle nii kaamera ees kui ka taga üles astub.

Pisut lähemalt ka filmist endast: Eastwood mängib 80. eluaastates Earl Stone’i, kes on laostunud, üksi ja keda ootab pankrott, kui talle pakutakse äkki tööd, kus ta peab lihtsalt autoga sõitma. Kõlab lihtsalt, aga Earl ei tea, et temast saab ühe Mehhiko kartelli narkokuller. Ta töötab nii hästi, et tema lasti suurendatakse astmeliselt ja lõpuks määratakse Earlile isegi oma agent. Aga too pole ainus, kes Earlil silma peal hoiab – salapärane uus narkomuul on silma hakanud ka karmile Narkoameti agendile Batesile (Cooper).

Ivalo

Alates mai algusest näitame Elisa Seriaalimaailmas esimest korda maailmas laineid löönud kahte uut sarja, mis on Elisa rahvusvaheline omatoodang ning mis telekavadesse ei jõua! Niisiis ongi ainuke võimalus neid vaadata just meie Seriaalimaailmast! Esimene neist on “Ivalo”, mis on seni Elisa kõige menukam seriaal ning meil nähtav korraga kõik 10 osa.

Tegevus toimub Soomes Lapimaal, kus noor naispolitseinik (Eesti seriaalihuvilistele tuttav Soome sarjast “Pulss”) Nina Kautsalo teeb kohutava avastuse ühest tundras asuva maja keldrist. Leid toob kohale Saksa viiruseid uuriva teadlase Thomas Lorenzi ning järsku leiavad Nina ja Thomas ennast väga ebatavalise kriminaaluurimise keskelt.

Kõik patud

Teiseks sarjaks on “Kõik patud”, millel samuti terve esimene hooaeg oma kuue osaga Elisa Elamuses korraga nähtav. Tegevus toimub taas Soomes, kus noor kriminaaluurija Lauri saadetakse oma kunagisse kodukanti, kus kahe mehe mõrv raputab konservatiivset väikeküla. Paariliseks saab ta elunautleva Sanna. Uurija on sunnitud kodus vastu astuma keerulisele tõele tema enda mineviku kohta ja samal ajal jahtima mõrtsukat Põhja-Soome maapiirkonnas.

Argo

Unustada ei saa muidugi ka Filmimaailma oma laia valikuga. Sel korral soovitame filmi “Argo”. Tegu on tõsielul põhineva põnevikuga hulljulgest salaoperatsioonist, mille eesmärk oli päästa kuus ameeriklast Iraani pantvangikriisist. Tegemist oli nii uskumatu operatsiooniga, mida on raske ette kujutada päriselt aset leidvat. Aastakümneid ei teadnud avalikkus nendest sündmustest täit tõtt. Nii režissöörina kui ka peaosas astub üles Oscari-võitja Ben Affleck.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.