Elisa blogi

Palju õnne sünnipäevaks, The Rock! Need kolm Dwayne Johnsoni filmi saad kasvõi kohe ära vaadata

Kes meist ei tahaks 50-aastasena selline välja näha?Foto: Universal Pictures

2. mail tähistab sünnipäeva maailma üks tuntumaid märulistaare Dwayne Johnson ehk The Rock. Tema filmirollide põhjal on seda ehk raske uskuda, aga vanust on The Rocki musklis õlgadele kogunenud juba 50 aasta jagu.

Alt leiad kolm The Rocki linateost erinevate maitsetega filmifännidele. Veel suurema valiku häid filme leiad Elisa filmilaenutusest.

Rannavalve

2017. aastal jõudis kinolinadele legendaarse “Rannavalve” kaasaegne filmiversioon. David Hasselfoff enam seksikate rannavalvurite pande juhina üles ei astu, see au kuulub nüüd The Rocki kehastatud Mitchile.

Mitchi rannavalvurite supertiimi pääsemiseks tuleb pretendentidel oma võimeid veenvalt tõestada, sest nii karm töö nagu korra hoidmine rahvarohkel plaažil saab olla vaid parimate eelis. Kuigi Mitchi tiimi ülesanne on hoolt kanda rannas puhkavate suvitajate ohutuse eest, tegelevad rannavalvurid sageli ka kohaliku politsei pädevusse kuuluvate jamade klaarimisega. Kui lahe ääres hakkab oma haaret laiendama võimukas klubiomanik, ei lähe kuigi kaua, et Mitch koos ustavate kolleegidega kurikaela jälje üles võtaks.

“Rannavalve” saad ära vaadata siit.

Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw

The Rock on aastate jooksul üles astunud päris mitmes “Kiirete ja vihaste” saaga filmis. Tema tegelasele on pühendatud ka päris oma linateos, kus Johnson jagab rambivalgust (ja hoope) märulistaar Jason Stathamiga.

The Rocki kehastatud hiigelkasvu musklimägi Hobbs, USA julgeolekuteenistuse agent, ning väike ja vibalik Shaw, Briti armee endine eliitsõdur, kohtusid esmakordselt “Kiirete ja vihaste” saaga seitsmendas osas. Alates sellest ajast on nad teineteist kostitanud vaid roppude sõnade ja valusate hoopidega. Rivaalitsevad kiilaspead saavad taas kokku, kui välja ilmub küber-geneetiliselt täiustatud anarhist Brixton, keda kehastab Idris Elba.

“Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw” on olemas siin.

Jumanji: Tere tulemast džunglisse

“Jumanjis” on tuntud nimesid jalaga segada. Lisaks The Rockile astuvad selles filmis üles ka legendaarne muusik ja komöödiastaar Jack Black, koomik Kevin Hart ning Marveli filmidest tuntud Karen Gillan.

Filmi keskmes on neli kooliõpilast, kes leiavad vana videomängukonsooli tundmatu mänguga nimega “Jumanji”. Mängu käivitades satuvad nad hetkega džunglisse, milles mängu tegevus toimub. Seal mõistavad nad kiiresti, et “Jumanjit” ei tule lihtsalt mängida, vaid tarvis on päriselt elu eest võidelda. Mängu võitmiseks ja pärisellu naasmiseks seisab neil ees elu ohtlikem seiklus, mille käigus tuleb leida ammukadunud salapärane aare.

“Jumanjit” saad vaadata siin.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.