Elisa blogi

Pane mõte tööle nende kolme mõistatusmängu abil, mida saad kohe oma telefoni laadida

Mõistatusmängud on hea võimalus oma mõistus terav hoida, kuid samas ka meelelahutust nautida. Siin on valik mänge, millest alustada.

The Room seeria

Tegu on klassikalise mõistatusmänguga, kus tuleb otsida vihjeid ning nende abil mängumaailmas edasi liikuda. Iga vihje ei vii sihile, seega tuleb rakendada loogilist mõtlemist ning omajagu nutikust, et niidiotsad omavahel kokku viia.

The Room seerias on kokku 4 erinevat mängu – The Room, The Room Two, The Room Three ning viimane osa Old Sins. Igaüks neist jutustab erineva taustaloo ning mõistatuste lahti harutamiseks on mängijal külluses erinevaid ülesandeid lahendada.

Mängud on tasulised ning saadaval nii Androidil kui ka iOS platvormil.

Faraway seeria

Faraway seeriast leiab kokku 5 mängu – Puzzle Escape, Tropic Escape, Jungle Escape, Arctic Escape ja Ancient Escape. Iga mängu tegevus toimub erinevas paigas, kuid läbivaks jooneks on see, et mängude käigus tuleb lahendada erinevaid ette antud mõistatusi. Tegevus toimub sarnaselt The Room mängudele, kus erinevate vihjete kogumise abil neid lahendada saab.

Kokku on mängudes 18 kuni 20 taset, millest esimesed 9 on kasutajatele tasuta mängimiseks. Saadaval on see nii Apple’i seadmetele kui ka Androidilele.

Monument Valley

Üks populaarsemaid mõistatusmänge, kus peategelane peab leidma väljapääsu fantaasiamaailmast. Esmapilgul ebaloogiliste ehitiste juures saab muuta nende elementide paiknemist ning seeläbi maailmas edasi liikuda.

Seerial on kokku kaks osa ning need on saadaval nii Androidile kui ka Apple kasutajatele. Lisaks kauni visuaalsele pildile on mängul ka meeli rahustav taustamuusika, mille saatel mõistatusmaailmas ülesandeid lahendada.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.