Elisa blogi

Parimad mängud ja konsoolid, mida sel aastal kingikotti pista

Mängude ja konsoolide valik on turul nii suur, et nende vahel valimine võib kujuneda keeruliseks ettevõtmiseks. Seepärast anname mõned soovitused, mida vajadusel mängudehuvilisele kingikotti pista.

Milline konsool valida?

Konsooliturul on hetkel kaks suurimat tegijat PlayStation 4 ja Xbox One. Mõlemad on väga võimekad seadmed ning kummagi puhul ei ole altminekut karta. Pühadeperioodil teevad paljud edasimüüjad mitmesuguseid soodustusi ning tänu sellele on võimalik neid hankida väga hea hinnaga. Elisa valikust leiab näiteks PlayStation 4 Pro konsooli komplekti koos erinevate mängudega.

Kui aga majapidamises on juba üks neist konsoolidest olemas, siis võiks mänguhuvilisele kinkimiseks kaaluda Nintendo Switch käsikonsooli. Selle eeliseks on kompaktsus ning võimalus seadet endaga igale poole mugavalt kaasa võtta. Samuti on võimalik seda soovi korral ka teleriga ühendada.

Switch ei võimalda küll mängida väga nõudliku graafikaga mänge, kuid kõige muuga saab suurepäraselt hakkama. Samuti on käsikonsooli mänguvalik väga mitmekesine.

Milliseid mänge valida?

Kellele meeldivad sõja- ja tulistamismängud, neile on heaks kingiks Call of Duty seeria mängud. Call of Duty: Modern Warfare on neist värskeim. Siit leiab mitmeid põnevaid missioone, mis leiavad aset tänapäeval ning nagu mängu pealkirigi ütleb, on fookuses just modernse sõjapidamise vahendid.

Kes aga seiklusi otsib ja ei ütle ära ka müstikast, tasub kaaluda Control nimelise mängu soetamist. Siin peab peategelane ülesandeid lahendama ebaharilikus fantaasiamaailmas, kus ei puudu ka paranormaalsed nähtused.

Spordimängude sõpradele kingi valimisel tuleks pilk kindlasti heita jalgpalli ja korvpalli mängude poole. FIFA 20 on seeria värskeim liige, nagu ka NBA 2K20. Rallimängude puhul ei saa aga ümber uusimast WRC 8 mängust, kus fännid saavad ka Ott Tänaku endaga mõõtu võtta.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.