Elisa blogi

Proovi neid mänge, et ise superkangelaseks kehastuda

Fantaasiafilmid on meile andnud palju superkangelasi nagu näiteks Spiderman, Batman ja Superman. Lisaks filmidele on need tegelaskujud leidnud tee ka mitmesse mängu, sealhulgas ka Andorididel.

Marvel Strike Force

Mis võiks olla veel parem, kui üks mäng kuhu suurem osa superkangelasi kokku on koondatud. Marvel Strike Force’is saad kehastuda Ämblikmeheks, Kapten Ameerikaks, Raudmeheks või muudeks tegelaseks ning pahadele vastu astuda.

Sinu ülesanne on kokku panna 5-liikmeline grupp, kellega võitlusse asuda. Vaheldumisi käikudega tuleb oma taktikat hästi planeerida, et vaenlastest jagu saada.

Marvel Puzzle Quest

Alati ei pea aga võitlus vaenlasega toimuma rusikatega. Siin mängus saad Marveli superkangelastega mõõtu võtta hoopis puslemängus.

Sarnaselt Candy Crushile tuleb sul mängulaualt eemaldada vääriskive ja teha seda võimalikult efektiivselt. Mängida saad nii üksi kui ka teiste mängijate vastu ning osaleda iganädalastel turniiridel.

Batman – The Telltale series

Kui aga oled Batmani fänn, proovi seda jutustavat mängu, kus on vajalik pigem kaasa mõelda olukordade lahendamisel kui jõuga vaenlane hävitada. 

The Telltale Series mängus on palju dialoogi ning kogu jutustus ja teod on visuaalselt illusteeritud. Siin mängus saad võimaluse ise superkangelaseks kehastuda ja õigeid otsuseid teha.

Kui mängimisele lisaks soovid aga samu kangelasi teleriekraanilt vaadata, siis Elisa videolaenutusest leiad mitmeid erinevaid filme nende samade superkangelastega peaosas.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.