Elisa blogi

Proovi nüüd: 3 telefonimängu, mida lihtsalt peab kuulama

Mängimiseks on üldjuhul vaja visuaalset väljundit, mis tihtilugu määrab ära selle headuse või mängib selles suurt rolli. Mõnede mängude puhul on aga suurt rõhku pööratud ka helidele. Siit nimekirjast leiadki kolm sellist mängu.

Dark Echo (Android/iOS)

Siin mängus tuleb pimedatest käikudest ja labürintidest otsida väljapääsu heli abil. Jalajälgede heli tekitab ruumides laineid, mis kujunditena ruumist aimu annavad ning õigesse suunda juhatavad. Kokku mängus 80 erinevat taset ning mängimiseks tuleb välja käia 1,99 eurot.

Duet (Android/iOS)

Paeluva seiklusmängus tuleb juhtida kahte mängupalli korraga ning hoida neid eemale teele jäävatest takistustest. See kõik aga toimub kaasahaarava muusika saatel, mis spetsiaalselt mängu jaoks loodud.

Duetis on piisavalt tasemeid enda oskuste lihvimiseks ning võimalus tasemeid uuest korrata, et erinevaid saavutusi avada.

Chicken Scream (Android/iOS)

See mäng erineb teistest selle poolest, et siin tuleb mängu peategelast juhtida ainult hääle abil. Kana liigub edasi kui häält teha ning hüppab siis kui hääl kõrgemaks läheb või kui karjuda. Vait olles jääb kana aga seisma.

Muidu tavaline hüppamis- ja jooksmismäng paneb nii mängijaid oluliselt rohkem proovile ja pakub huvitavat kogemust.

Heli paremaks nautimiseks soovitame kasutada kõrvaklappe. Elisa e-poest leiad suure valiku kõrvaklappe: nii kõrvasiseseid kui ka kõrvapealseid ning juhtmetega ja ilma.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.