Elisa blogi

Sobid automüüjaks? Need mängud annavad aimu

Oled mõelnud kunagi, kuidas oleks elada tõelise autoärika elu? Siit leiad kolm mängu, kus saad oma oskused proovile panna ning tõelise autoimpeeriumi luua.

Used Car Dealer (iOS/Android)

Kõige lihtsam on alustada kasutatud autodest ja just seda Used Car Dealer võimaldabki. Siin mängus on eesmärgiks võimalikult soodsalt kasutatud autosid soetada ning neid võimalikult suure kasumiga edasi müüa.

Äri kasvades saad palgata juurde müügipersonali ning neid välja koolitada, et veelgi suuremaid kasumeid teenida. Mida kaugemale mängus jõuad, seda paremaid ja kallemaid mudeleid saad osta ja müüa.

Overdrive City (iOS/Android)

Kui kasutatud masinatega äritsemine käpas, võid õnne proovida päris nullist oma autoäri alustamisega. Overdrive City mängus saad ise toota erinevaid maailmakuulsaid automarkide mudeleid, lisaks sellele ka nende koostamiseks vajaminevaid juppe.

Lisaks sellele saad ägedamaid pille omale garaaži koguda ning teiste kasutajatega ringrajal mõõtu võtta.

Mängus saad ka sõpradega võrgus võistelda ning omavahel autosid või varuosi osta, müüa ja vahetada.

Car Industry Tycoon (Android)

Sarnaselt eelmisele mängule võimaldab Car Industry Tycoon püsti panna oma autovaruosade tehase ning seda edasi arendades aina enam tulu teenida. Siin ongi rohkem keskendutud varuosade toomisele ning tehaste haldusele, et need aina tulutoovamad oleksid.

Tegu on nii värske mänguga, et hetkel saavad seda mängida ainult Androidiga seadme omanikud. Apple’i versioon on hetkel beeta testimise faasis ning kasutajatele õige pea saadaval.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.