Elisa blogi

Soojendus sõbrapäevaks: “Täht on sündinud” ja veel kaks head vaatamissoovitust

Sõbrapäev on juba paari päeva pärast ning selleks, et ennast korralikult romantikalainele häälestada, valisime välja 3 romantilist ja osade puhul humoorikat vaatamissoovitust Elisa Elamuse videolaenutusest ning Filmi- ja Seriaalimaailmast.

Täht on sündinud

Üks lugu peab ikka väga hea olema, et sellest juba neljas film teha! Just see juhtus „Täht on sündinud“ filmiga, mille originaalversioon pärineb aastast 1937. „Täht on sündinud“ viib kokku piiramatu annetepagasiga tähed Bradley Cooperi ja Lady Gaga, kes jutustavad kirglikute muusikute Jacki ja Alley loo.

Kaks kunstnikuhinge läbivad õnnestumisi ja rõõmu, aga ka valu täis teekonna muusikaorbiidile, mis paneb nende suhte proovile. Seitsmekordse Oscari nominatsiooniga Bradley Cooperi lavastajadebüüt võeti üle maailma soojalt vastu ning on sel aastal nomineeritud kaheksale Oscarile, mille seas ka parima filmi kuldmehike.

Lisaks teenisid parima näitleja nominatsiooni Bradley Cooperi ja Lady Gaga peaosad ning parima laulu kuldmehikest ennustakse filmis kõlanud laulule „Shallow“. Pidevalt raadiolaineid hõivav laul võitis juba ka selleaastastel Grammydel parima popmuusika grupiesitluse auhinna.  See film paneb ka kõige suuremad muusikalivastased kaasa ümisema ning salvrätikute järgi haarama. Film on alates tänasest kättesaadav Elisa Elamuse videolaenutuses.

Titetegu

“Titetegu” on pöörane komöödia, mille peaosades astuvad üles “Sõpradest” tuntud legendaarne Jennifer Aniston ja telest tuule tiibadesse saanud Jason Bateman. Lugu räägib Kassie’st, targast ja lõbusast vallalisest naisest, kes oma kergelt neurootilise parima sõbra Wally vastuväidetest hoolimata otsustab, et just nüüd on paras aeg saada laps – isegi juhul, kui olukorraga tuleb üksi hakkama saada.

Täpsemalt eelistab ta kasutada sarmika spermadoonori Rolandi (Patrick Wilson) abi. Kassie plaanid ei lähe aga nii nagu peaks, sest seitse aastat hiljem selgub, et lapse isa pole sugugi tema poolt välja valitud spermadoonor. Filmi leiab Elisa Elamuse Filmimaailmast.

Kuni surm meid lahutab

Et nalja ja romantikat jätkuks kauemaks, sobib igaõhtuseks vaatamiseks ideaalselt seriaal “Kuni surm meid lahutab”. Tegemist on hoogsa komöödiaga kahest naabritest abielupaarist, kellest üks on abielus olnud 23 aastat ning kes teavad üksteisest kõike. Teine paar on abielus olnud vaid loetud päevad ning üksteise avastamine alles algab. Omavahel sõbrunedes saab äsja abiellunud paar ülevaate elust, mis neid tulevikus ootab. Seriaali kolm hooaega on leitavad Elisa Elamuse Seriaalimaailmast – vaata kasvõi järjest!

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.