Elisa blogi

Soovitame: 3 südamlikku komöödiat, mis teevad tuju heaks

Vahepeal tuleb aeg maha võtta ja vaadata ajaviiteks lihtsalt mõnda head filmi. Elisa videolaenutuses sellistest linateostest õnneks puudust tundma ei pea ja igaüks leiab vaatamiseks midagi meelepärast.

Kui sa ei tea veel täpselt, millest alustada, siis siit leiad kolm mõnusat komöödiat, mis tuju lakke tõstavad.

“Ootamatu sõprus”

See on film kahest mehest, kelle südamlik sõprus saab alguse täiesti ebaloogiliste sündmuste järel. Pisisuli Dell kõnnib seaduse silmis õhukesel jääl ning selleks, et mitte uuesti trellide taha sattuda, soovib oma elu korda seada. Kummalise kokkusattumusena saab temast halvatud miljardäri hooldaja.

Meestel läheb aega, et omavahelist suhtlust lihvida, kuid pika peale kogetakse nii naljakaid vahejuhtumeid kui ka südamlikke õppetunde. Üksteise erinevusi trotsides õpivad mehed aga teineteist austama.

Peaosades on sarjast “Breaking Bad” tuntud Bryan Cranston ning maailmakuulus koomik Kevin Hart.

“Clifford”

Kui väike tüdruk Emily kohtab salapärast loomapäästjat , kes talle erilise punase kutsika kingib, ei tea neiu, mis teda tegelikult ees ootab.

Ühel päeval avastab Emily üllatuslikult, et tillukesest kutsikast on saanud äkki hiiglaslik koer, kes hoolimata oma suurusest käitub endiselt nagu kutsikas.

Kuna tüdruku ema on parasjagu ärireisil võtab Emily koos oma kentsaka onuga ette suure seikluse New Yorgis, kus neid ootavad ees põnevad ja erakordsed juhtumised.

“Superintellekt”

Carol Peters on maailma kõige tavalisem inimene, kellega ei juhtu kunagi mitte midagi erakordset. Mingil põhjusel osutub aga just tema väljavalituks, kes peab päästma maailma täielikust hävingust.

Superintellektist arvuti, kes suhtleb inimestega kodumasinate vahendusel, on võtnud plaaniks maailma vallutada. Caroli argiste toimingute jälgimisel selgub, kas superintellekti plaan läheb käiku või mitte.

Peagi valitseb tehisintellekt Caroli kõigi tegevuste üle, kuid samal ajal üritab naine päästa oma keerulist suhet poiss-sõbraga ning eriagentide abiga superintellekti peatada.

Peaosas astub ples Melissa McCarthyt ning superintellektile annab hääle James Corden.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.