Elisa blogi

Soovitame: 3 uhiuut filmi, mida sa tõenäoliselt veel vaadanud ei ole

Olgu sinu lemmikuks komöödiad, põnevikud või dokumentaalid, Elisa videolaenutusest leiad alati endale meelepärast vaatamist.

Lisaks vanadele klassikutele täieneb filmivalik pidevalt uute linateostega, seega saad ennast alati värskete hittidega kursis hoida. Toomegi ära kolm verivärsket filmi, mida sa veel tõenäoliselt näinud pole.

“Jackass igaveseks”

“Jackass” on legendaarne saatesari, mis tänu tohutule populaarsusele vormiti ka filmiseeriaks. “Jackass igaveseks” on järg eelmistele seiklustele, kus kartmatu sõpruskond paneb end proovile hullumeelsete ja jaburate trikkidega. Kindlasti ei lõpe sõgedad eksperimendid kunagi nii nagu ette planeeritud ning veelgi kindlamalt on alati keegi, kes nende tegemist kahetseb.

Filmis teevad kaasa legendaarsed osalised nagu Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius ja Steve England.

“Kuningas Richard”

Selles eluloofilmis saame ülevaate kuulsate tennisestaaridest õdede Venus ja Serena Williamsi kujunemise loost. Filmi keskseks tegelaseks on õdede isa Richard, kes tavatute meetoditega California tänavatel treenides suudab tütred viia tennisemaailma tippu.

Muidugi ei tule ükski õnnestumine lihtsalt ning teekonnale lisanduvad lisaks tõusudele ka mõõnad ja ohtralt pisaraid.

See lugu näitab, et kui ennastsalgavalt vaeva näha, iseendasse uskuda ning piisavalt töötada, on kõik võimalik.

“Sarved”

Väikelinnas tavalist elu elav kooliõpetaja Julia Meadows avastab, et ühel tema õpilastest on hirmuäratav saladus. Koos vennast šerifiga asutakse uurima peresaladust, mis osutub hirmsamaks kui keegi osanuks oodata.

Koolipoiss Lucas, kelle isa ja väiksem vend on sattunud kummalise olendi rünnaku ohvriks, suunduvad koju haavu parandama. Lucas peab aga koos oma õpetajaga lahendama ohtliku olendi müsteeriumi ning nagu arvata on, ei kujune see teps mitte lihtsaks.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.