Elisa blogi

Soovitus: 3 ajaviitemängu igas vanuses kasutajatele

Aeg-ajalt on hea aega surnuks lüüa mõnda mängu mängides, kuid milline see olla võiks? Siit nimekirjast leiad kolm ajatut klassikut, mis juba aastaid kõiki kasutajaid lõbustanud on.

Candy Crush Saga

Candy Crushis pole vaja teha muud, kui klaaskomme värvi järgi ritta seada ning need mängulaualt eemaldada. Erinevad kombinatsioonid annavad lisapunkte ja boonuseid, mida mängus ära saab kasutada.

Mäng on väga lihtne ning kaasahaarav, kuid tasemelt tasemele liikudes esitab lõpuks ka tõsiseid väljakutseid. Candy Crush pakub lisaks klassikalisele Saga mängule veel mitmeid alternatiive.

Angry Birds 2

Legendaarne mäng lindudega peaosas, kus tuleb sigade tehtud ehitisi lammutada. Mängija saab erinevate lindude kaasabil kindlaid laske sooritada, valides ka sihtmärgi asukoha. Kui kõik läheb õnneks, variseb sigade ehitis kokku ja kasutaja pääseb edasi järgmisele tasemele.

Angry Birds 2 on hetkel mängu uusim versioon, kuid soovi korral saad proovida ka klassikalist Angry Birdsi ning mitmeid teisi mänge samade tegelastega.

Fruit Ninja

Sama kaasahaarav kui eelmised, kuid siin mängus loeb enim reaktsioonikiirus. Mängulauale ilmuvad puuviljad tuleb pooleks lõigata, liigutades näppu ekraanil, kuid samal ajal peab vältima sinna ilmuvaid pomme, mis lõhkemisel mängijalt elusid röövivad.

Mängijad saavad ennast lisaks klassikalisele mängustiilile panna proovile ka režiimides Zen, Arcade ja Events, kus on võimalik erinevaid boonuseid ja esemeid võita.

Õnneks ei himusta ükski neist mängudest suurt jõudlust. Kui aga tunned, et vana nutitelefon on aeglaseks või ajale jalgu jäänud, saad Elisa e-poest alati uue ja võimsama valida.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.