Elisa blogi

Suviseks õhtuks parim: kaks filmi ja üks seriaal, mida tasub kindlasti vaadata

Ilmad on kiskunud suviselt soojaks ning kõrvetava päikese eest tuppa peitu pugedes kulub ka hea meelelahutus marjaks ära! Soovitame sulle kahte filmi ja ühte sarja, mis on vähemal või suuremal määral nostalgiahõngulised.

Midagi igihaljast

Nüüdsest on kõigil võimalik Elisa Seriaalimaailmast vaadata igihaljast seiklussarja “Kapten Granti otsingutel”! Sari on ilmselt nii mõnelegi vägagi tuttav ja tekitab parajal määral nostalgijat, kuid seda võiks vaadata ikka ja jälle! Tegu on särava ja huvitava linateosega, mis saavutas omal ajal suure populaarsuse ja kogus palju vaatajaid. Romaani, mille põhjal seriaal on valminud, on loonud kirjanik Jules Verne.

Seriaalis lööb kaasa ka meie armastatud näitleja Lembit Ulfsak. Purjelaeva Duncan omanik sattus nägema, kuidas meremehed leidsid vaala kõhust pudeli kellegi kapten Granti kirjaga. Ta palub laevaõnnetuse tõttu abi ja nimetab oma asukoha koordinaadid. Laeva omanik kohtub kapten Granti lastega ja nad purjetavad koos Lõuna-Ameerika rannikule, et leida kadunud kapten Grant. Mõnusat vaatamist kõigile!

1+1=?

Elisa videolaenutusse jõudis uusversion filmist “1+1”, mille originaalversioon saavutas erakordse menu. Hollywood leidis, et ka nemad peavad seetõttu filmist oma variandi tegema ja siin see siis on – “Ootamatu sõprus”, peaosades Kevin Hart, Bryan Cranston ning Nicole Kidman. Film räägib kahe mehe ootamatust sõprusest. Philip Lacasse on Park Avenüül elav halvatud miljardär. Pisisuli Dell sai hiljuti vanglast vabaks ning tahab elus uue lehekülje pöörata. Philipi ja Delli vahel tekib soe sõprus ning erinevusi trotsides õpivad mõlemad taas elu armastama.

Ikka kolm!

Jätkame nostalgialainetel – ka Elisa Filmimaailma soovitus tuleb kaugema aja tagant ja tekitab kindlasti paljudele mõnusa tunde kui filmi tunnuslugu kuulevad. Filmiks on “D’Artagnan ja kolm musketäri”, Vene version aastast 1979! Tegemist on ilmselt Alexandre Dumas’ kõige kuulsama romaani “Kolm musketäri” ainetel vändatud seiklusliku filmiga, kus neli sõpra (gaskoonlane D’Artagnan ning musketärid Athos, Porthos ja Aramis) päästavad Prantsusmaa kuninganna au, võitlevad vapralt kõikvõimsa cardinal Richelieu’ ja salakavala Mileediga. Kõige selle juures naudivad nad ka elu täiega!

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.