Elisa blogi

Tahad kakelda? Ela ennast välja nende võitlusmängudega

Erinevat tüüpi mängude olelusvõitlus on kunagi populaarsed võitlusmängud tahaplaanile jätnud. Siiski on neid, kes ka seda stiili mänge tahaksid proovida, eriti kui on soov ennast välja elada. Siit nimekirjast leiad mõned, mis seda teha aitavad.

Shadow Fight 3 (Andorid/iOS)

Tegu on klassikalise üks-ühele kaklusmänguga, kus vastane erinevaid võitlusvõtteid kasutades alistada tuleb. Seeria uusimal mängul on parandatud liikumise sujuvust ning liigutuste täpsust, samuti on lisatud uusi relvi ja võimalusi.

Võrreldes eelmiste osadega on nüüd tegelased ka selgelt välja joonistatud – varasemad osad tegi eriliseks asjaolu, et kõik mängutegelased olid varjude kujul. Kellele see variant põnevam tundub, neil tasub proovida ka vanemaid osi.

EA Sports UFC (Andorid/iOS)

Sportlik vabavõitlus ehk MMA on karm spordiala, mis igaühele meelt mööda pole. Õnneks ei pea seda ise poksiringi proovima minema, vaid esimesed katsetused saab teha oma nutitelefoni ekraanil.

Mängus saab valida 70 erineva tegelase vahel, kellel igaühel on unikaalsed võitlusvõtted. Mängus saab edasi liikuda mööda karjääriredelit, teisi võistlejaid alistades.

Brawl Stars (Andorid/iOS)

Brawl Stars sobib aga neile, kes tahavad võitlusele lisada ka strateegia kasutamise võimaluse. Siin saab üksi või koos sõpradega mitmikmängus vaenlaste vastu astuda ning erinevaid ülesandeid täites nad alistada.

Brawl Stars pakub mitmeid mängimise võimalusi ning üheks neist on ka üks-ühele võitluste pidamine.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.