Elisa blogi

Tahad Rally Estoniast osa saada? Proovi neid rallimänge oma mobiilil

Foto: Shutterstock.

Kui koroonakriis oma korrektuure ei tee, saavad eestlased esmakordselt nautida ametliku rallietapi võõrustaja rolli. Pakume kolme mängu, mille abil ennast õigele lainele sättida.

M.U.D. Rally Racing

Sellest mängust saad võrreldava kogemuse sellega, mida elavad läbi päris rallisõitjad rajal. Selge on see, et tegu pole WRC- ega Dirt-seeria mängu samaväärse analoogiga, kuid tunnetuse saab kätte.

Sõita saab erinevates ilmaoludes ning erinevat tüüpi pinnasel. Mängus on kaks taset — algajatele mõeldud J-SPEC ning S-SPec neile, kes ennast rallimasina roolis juba kindlamalt tunnevad.

Rush Rally 3

Võrreldes mänguga M.U.D. Racing pakub see siin oluliselt rohkem mängurežiime. Saad mõõtu võtta tavasõitudes, karjääri teha ning ka rallikrossis koos teiste sõitjatega rajal olla.

Lisaks sellele võimaldab mäng juhtnuppe ekraanil oma äranägemise järgi sättida ning live-üritustest osa võtta. Kõik see tuleb aga teatud hinnaga, sest Rush Rally 3 on siin listist ainuke tasuline mäng.

Asphalt Extreme: Rally Racing

Ei viitsi niisama teistega aja peale võidu sõita? Pole muret, sest mänguseeria Asphalt pakub lahenduse.

Asphalt Extreme: Rally Racing annab võimaluse sõita keskkonnas, kuhu rallimasinad ongi mõeldud, kuid lisab sellele erinevaid nüansse, millega oma sõitu vürtsitada. Nii saad Asphalt-seeria mängudele omaselt kasutada Nitrot, koguda trikkide eest boonuspunkte ning kasutada rajal lõikamist.

Lisaks sellele saad teiste sõitjatega otse rajal mõõtu võtta ja ei pea oma tulemust ajaliselt teiste sõitjatega võrdlema hakkama.

Kui tunned, et sinu praegune telefon enam nii sujuvalt mänge mängida ei lase, pole muret. Elisa e-poest leiab väga suure valiku erinevates hinnaklassides telefone, mis sind taas ralliradade tšempioniks aitavad kroonida.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.