Elisa blogi

Tahad teada, kuidas katastroofid võivad lõppeda? Vaata neid filme

Loodetavasti saab käesoleva aasta koroonakriis olema kõigest luksatuseks inimkonna ajaloos. Elisa videolaenutusest leiad aga valiku filme, mis näitavad, mis juhtub siis, kui katastroof oma tõelist palet näitab.

“Vangistatud Ühendriik

Film keskendub ajale, mil tulnukate esimesest invasioonist Maale on möödas 10 aastat ning planeet on sissetungijate täieliku kontrolli all. Kuigi enamik inimkonnast on uue korra ja tulnukate valitsusega juba leppinud, leidub ka neid, kes sellele vastu on.

“Ma olen legend”

Peategelase osas Will Smith üritab ellu jääda Maal, mille viirus on laastanud ja pea kogu inimkonna siit minema pühkinud. Viirusesse nakatunud on katku järel mutanteerunud ning saavad vabalt ringi liikuda ainult pimeduses.

On ka neid, kes on viiruse suhtes immuunsed, nagu näiteks peaosaline. Tema eesmärgiks on leida vastumürk, kuid mutandid jõuavad talle järjest lähemale …

“Iseseisvuspäev: Uus rünnak”

Legendaarse ulmepõneviku järg, mille esimene osa jõudis ekraanile 1996. aastal. 20 aastat hiljem vändatud järjes on inimkond pärast edukalt tõrjutud tulnukate rünnakut Maa kaitsemehhanisme kõvasti tõhustanud. Endiselt on aga neid, kes üritavad sellest tugevast kaitsekilbist läbi murda ja Maale tungida. Kas uus rünnak suudetakse tõrjuda?

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.