Elisa blogi

Täienenud Elisa Elamus: uus BBC sari, uued menukid videolaenutuses ja PÖFFi filmid

Foto: Elisa.

Elisa Elamuse Huub ja videolaenutus on pungil erinevatest filmidest ja sarjadest, millest leiab endale meelepärase igas vanuses inimene.

Elisa rikastab vahetpidamata oma filmi- ja seriaaliriiulit, mistõttu tutvustame siin Elisa Elamuse novembrikuu uusimaid tulijaid.  

Uus BBC sari “Järvepealne” Elisa Huubis

“Järvepealne” algab müsteeriumiga: Tui, 12-aastane tüdruk, kõnnib rinnuni Uus-Meremaal Lõunasaarel asuvasse jääkülma järve. Ta on viiendat kuud rase ega avalda, kes on lapse isa. Seejärel ta kaob.

Robin Griffin on südi, ent kogenematu uurija, kes kaasatakse juurdlusse. Kui Tui leidmine Robini jaoks üha suuremaks kinnisideeks muutub, hakkab ta vaikselt taipama, et Tui otsimine aitab tal leida iseennast – osa endast, mida ta on hästi varjanud.

Taustaks üks imelisemaid ja puutumatumaid maastikke, mis planeedil veel säilinud, on “Järvepealne” võimas ja mõtteainet pakkuv lugu õnneotsingutest ja sellest, kuidas unistus paradiisist tõmbab ligi selle sünget kaksikut: langust. Suurepärase sarja osades on Elisabeth Moss, David Wenham, Peter Mullan ja Holly Hunter.

PÖFFi erikaust

Elisa videolaenutusest leiad suurel hulgal PÖFFil varasemalt linastunud filme.

Oleme sinu jaoks kõik suurepärased teosed kokku kogunud kausta nimega PÖFFi paremik, et nende leidmine ja vaatamine muretu oleks. Muideks – erikaustas on PÖFFi filmid välja toodud aastaringselt!

Kogu kausta filmivalikuga saad tutvuda siin.

Novembrikuu videolaenutuse uued tulijad

“Tõlkijad”

Agatha Christie krimimüsteeriumite stiilis põnevik ”Tõlkijad” on üheksast tõlkijast, kes satuvad maailmakuulsat raamatut tõlkides tõelisesse luupainajasse.

Üheksa tõlkijat, kes palgatakse tõlkima bestselleri triloogia pikisilmi oodatud viimast raamatut, on suletud luksuslikku punkrisse.

Kui aga eriti salajase käsikirja 10 esimest lehekülge internetti jõuavad, muutub unistuste töö luupainajaks – varas on ilmselt üks nende seast ja kirjastaja (Lambert Wilson) on valmis tegema sõna otseses mõttes kõike, et paljastada reetur.

“Saladus”

Film “Saladus: julge unistada” on romantiline draama, mis põhineb Rhonda Byrne’i 2006. aastal ilmunud üleilmseks fenomeniks saanud raamatul, mis julgustas miljoneid õnnelikumalt ja täisväärtuslikumalt elama.

Raamat õpetab, et meie mõtted kujundavad tegelikkust ja inimesed on suutelised mõttejõul oma elu valitsema ning külgetõmbeseadust kasutades ihaldatut saavutama. 

“Rõõm tõmbab ligi rõõmu. Õnnelikkus tõmbab ligi õnnelikkust. Rahu tõmbab ligi rahu. Tänulikkus tõmbab ligi tänulikkust. Lahkus tõmbab ligi lahkust. Armastus tõmbab ligi armastust. Sinu töö on sisemine. Maailma muutmiseks pead vaid muutma seda, mida sisimas tunned. Eks ole lihtne?”

“Trollid 2”

Muusikast ja heast tujust pakatav printsess Popi (Saara Pius) ning tema pahuravõitu sõber Haru (Rolf Roosalu) avastavad ühel heal päeval, et maailm on palju kirevam ja ka lärmakam, kui nad seni ettegi kujutasid.

Selgub, et nad pole sugugi ainus trollide hõim. Neid on ühtekokku kuus ning need on pühendatud erinevatele muusikastiilidele: funk, kantri, tekno, klassikaline, pop ja rokk.

Sellest viimasest hõimust on asunud sõjaretkele Kuninganna Barb (Gerli Padar), et hävitada kõik muu muusika peale roki. Selleks, et päästa maailm ja seda täitev muusika, asuvad Popi ja Haru koos sõpradega külastama kõiki teisi hõime, et ühendada kõigi maade trollid ühtses harmoonias.

“Salaaed”

Film „Salaaed“ jutustab Mary Lennoxist, 10-aastasest Indias rikastele briti vanematele sündinud tüdrukust, kes on vähe armastust tunda saanud. Kui tüdruku vanemad ootamatult surevad, saadetakse ta Inglismaale onu Archibald Craveni juurde Misselthwaite’i mõisasse, mis asub üksildases maakohas.

Mary hakkab avastama igasugu perekonnasaladusi, eriti pärast seda, kui ta leiab majast oma haiglase nõo Colini, keda hoitakse ühes majatiivas kinni, ja tänu sellele, et ta leiab imelise aia, mis on Misselthwaite’i valdustes luku taga ja unustatud.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.