Elisa blogi

The Frame TV – mis teeb selle Samsungi teleri nii eriliseks?

Sotsiaalmeedias on korduvalt läbi käinud pildid ja videod telerist, mis suudab end vaid sekunditega muuta silmapaistvaks maaliks. Sellist funktsiooni võimaldab The Frame TV, mille näol on tegemist ühe kõige teistsugusema teleriga, mis olemas on.

Kuidas The Frame eriline on?

Teleri servad on justkui maali raamile sarnaselt disainitud, et luua elegantne ning viimistletud lõpptulemus. Interjööriga sobitumiseks saab valida nii musta, valge, pruuni kui ka beeži tooni vahel.

Teleris on valikus üle 1200 kunstiteose, mida oma seinal presenteerida ajal, mil mõni telesaade ei käi. Samuti saab lisada pilte ka otse oma galeriist, et lähedased ja lemmikud alati silme ees oleksid. Soovi korral saab särtsu juurde anda mõne teleri pakutava filtriga.

Piltide heledus kohandub automaatselt vastavalt toa hämarusele või eredusele, et päikesevalguses oleks pilt nii hästi nähtav kui võimalik ning pimedamal ajal ei pimestaks vaatajat.

Mida see veel teha suudab?

The Frame TV on varustatud lisaks heledusandurile ka liikumisanduriga. See tähendab, et teler kuvab liikumise tuvastamisel galerii seinale ning kui liikumist pole, lülitab seade end energia säästmiseks jälle uuesti välja.

Kui aga vaadata telerit laiemalt, kui ainult maalina, on see varustatud mitmete uudsete funktsioonidega. Näiteks on sellel aktiivne häälevõimendaja, mis tuvastab ümbritseva heli ja vastavalt vajadusele kohandab seda, et müras midagi kuulmata ei jääks. Sama lihtsalt käib ka telefonist sisu peegeldamine, sest selleks tuleb telefoniga vaid korra telerit puudutada ning soovitud sisu ongi suurel ekraanil ootamas.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.